'הצל' תוקף את ראש הממשלה (וידאו)

הראפר הימני הקיצוני יואב אליאסי, המכונה "הצל", התפקד כחבר במפלגת הליכוד, לאחר שאורן חזן יזם את הבאתו למפלגה. האזינו לראיון. { "ביבי מיצה את עצמו" }

הראפר הימני הקיצוני יואב אליאסי, המכונה "הצל", התפקד כחבר במפלגת הליכוד, לאחר שאורן חזן יזם את הבאתו למפלגה.

בראיון לגלי צה"ל תקף הצל את ראש הממשלה ואמר כי למרות שהוא הביא להרבה הישגים, הוא תרם המון למדינה, הוא מיצה את עצמו והגיע הזמן שילך הביתה, אני רוצה שהליכוד לא יזגזג וישמור על הערכים של בגין", אמר הראפר.

לכל מי ששאל אותי למה הליכוד? זה למה !#מחזיריםאתהליכודלימין #שומריהליכודלהתפקדות והחזרת הליכוד לימין תפנו ל @shlomi hazut

‎Posted by ‎(הצל) the shadow‎ on‎ יום רביעי 3 אוגוסט 2016

ב"ידיעות אחרונות" פורסם כי אחרי שהחתים אותו על טופס ההתפקדות הרשמי מיהר לברך אותו: "הוא שווה לנו חמישה מנדטים,
אנחנו מביאים היום כוח אדיר לליכוד", אמר חזן בסיפוק, "אנחנו לא מכירים המון זמן אבל אני מרגיש שיואב הוא כמו אח שלי ולכן אני קורא לו יואב ולא 'הצל'. יש הרבה מאוד עניינים שאנחנו דומים בהם. שנינו מסתכלים על הכנסת הזאת ומואסים בפוליטיקלי קורקט שהשתלט עליה. לציבור נמאס מהשיח השמאלני הפחדני, המתחנף. לא סתם ליואב יש רבע מיליון איש שעוקבים אחריו ברשתות החברתיות. שנינו נקיים מפוליטיקלי קורקט".

אליאסי החמיא לחזן ואמר "אתה נואם פה, וכל מילה שאתה אומר בא לי לזרוק עליך דולרים. הליכוד כל הזמן שובר שמאלה, לפעמים בא לי להקיא על חלק מהאנשים. הגיע הזמן לעשות שינוי בליכוד".

כתב מעריב אריק בנדר דיווח כי קבוצה של פעילי ליכוד בראשות ליאור הררי שלחה מכתב ליו"ר התנועה בנימין נתניהו בדרישה למנוע את צירופו של "הצל" לליכוד בשל הנזק התדמיתי הקשה שהוא גורם למפלגה.

במכתב נאמר, "דבר זה אינו מועיל לליכוד ואף עלול לפגוע בנו תדמיתית כתנועה שאיננה ימין קיצוני מה שאכן הזמר הצל מזוהה ככזה.

במקביל, ח"כ בני בגין (הליכוד) מתנגד לצירופו של הראפר יואב אליאסי, המכונה "הצל", לשורות מפלגת הליכוד. כאשר יש מי שנוהג כלפי יריבים פוליטיים בבריונות, מתפאר בה ומסית אחרים לנהוג כך ומגיש מועמדות לחברות לליכוד הוא מטיל עלי צל", אמר ח"כ בגין.

הוא קרא לבטל את ההתפקדות של אליאסי לליכוד. "על פי הבנתי, תקנון הליכוד מאפשר למנוע אישור מועמדותו וכך יש לנהוג".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. קודם כל תביא מישהו יותר טוב ממנו….

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב