"הצעתי לאירנים": נתניהו וכוס המים

ראש הממשלה בנימין נתניהו פרסם סרטון בפייסבוק שלו בו פנה לתושבי איראן בהצעה שנוגעת למקורות המים שלהם. צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו פרסם סרטון בפייסבוק שלו בו פנה לתושבי איראן בהצעה שנוגעת למקורות המים שלהם."ברצוני להציג הצעה חסרת תקדים לאיראן: הצעה זו היא בתחום המים. העם האיראני הוא קורבן למשטר אכזרי שמונע מהם את המים הדרושים למחייתם", אמר נתניהו בסרטון שפרסם.

Today I'm going to make an unprecedented offer to Iran. It relates to water.היום אני עומד להציע הצעה חסרת תקדים לאיראן. זה קשור למים.??מתוך עמוד הפייסבוק של רה"מ בנימין נתניהו??❤??

‎Posted by Israel Menahem Sigalov on‎ ראשון 10 יוני 2018

נתניהו הוסיף כי "ישראל עומדת לצד העם האיראני ומסיבה זו, אני רוצה לעזור להציל את חייהם של כמה שיותר איראנים".

לדברי נתניהו, "זו הדרך לעשות זאת: ארגון המטאורולוגיה האיראני מדווח שכמעט 96% מהאזורים באיראן סובלים מבצורת. שר החקלאות האיראני אמר באחרונה כי 50 מיליון אנשים ייאלצו לעזוב את בתיהם עקב המצב הסביבתי. מיליוני ילדים איראנים סובלים מהתנהלות שלטונית רעה וגניבת משאבים חיוניים על ידי השלטונות".

ראש הממשלההציעפ תרון למשקי המים בטהראן "גם ישראל ניצבת בפני אתגרי מים. פיתחנו טכנולוגיות מתקדמות כדי לפתור את הבעיה הזאת. ישראל ממחזרת כמעט 90% ממי השפכים שלה, יותר מכל מדינה אחרת בעולם. המצאנו את ההשקיה בטפטוף וכיום הטכנולוגיה שלנו מציינת במדויק את החומרים המזינים הדרושים לכל צמח. לישראל יש את האמצעים הדרושים למניעת אסונות סביבתיים באיראן".

"אני רוצה לחלוק את הידע הזה עם העם האיראני", אמר נתניהו, "אך למרבה הצער, איראן אינה מאפשרת לישראלים לבקר בה אז ניאלץ להיות יצירתיים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.