הצצה לבית ראש הממשלה: קירות מתקלפים ורהיטים ישנים

אמש נערך ערב גיבוש לחברי ליכוד במעונו של ראש הממשלה נתניהו ורעייתו הציגו למבקרים קירות מתקלפים ורהיטים ישנים. גורמים שנכחו באירוע: "המתמודדים החדשים שהגיעו הופתעו שעל זה מדובר"

לקראת דוח מבקר המדינה שצפוי להתפרסם בשבוע הבא על ההוצאות של מעון ראש הממשלה, עושים בני הזוג נתניהו מאמצים כדי להתנער מתדמית אורח החיים הנהנתני שדבק בבני הזוג המלכותי בבלפור.

אמש זומנו חברי הליכוד ליום גיבושון במעונו של נתניהו, שם הם נתקלו בתפאורה שכללה בין היתר בקירות מתקלפים ורהיטים בלויים.

למעונו בבלפור הוזמנו ו כ-50 חברי מפלגת הליכוד, למה שכונה "ערב גיבוש" בבית ראש המפלגה. עם הגעתם למקום, קידמו את פניהם של המוזמנים מראות מוגזמים שנועדו להמחיש את התנאים הדלים שבהם נאלץ להסתפק ראש הממשלה.

"מעון צנוע ביחס למנהיגים בעולם"

בתמונות שמפרסם  הערב חדשות 2 Online, ניתן להבחין בין השאר במטבח הפשוט שמשמש את בני הזוג נתניהו, לצד פריטי ריהוט ישנים ובלויים וקירות פנים מקולפים. "המתמודדים החדשים שהגיעו הופתעו ממה שהם ראוי ולא האמינו שעל זה דובר", סיפר בהלם אחד ממשתתפי הארוחה.

ריהוט מיושן ובלוי, המרפסת במעון רה"מ בקי

המרפסת במעון רה"מ – צילום חדשות 2

במפגש היה גם השר ישראל כץ, שאמר כי השמועות על התנאים שלהם זוכה נתניהו במעונו חסרי שחר. "אני מכיר את המעון הזה היטב", אמר כץ. "מאחר שזה היה בחלק החיצוני, באיזשהו מאהל כזה, אז ראו באמת במה מדובר: ראו את פינת הישיבה, ראו את הגג הדולף – האמן לי שארמון זה לא. אני חושב שכל בית ראש הממשלה הוא מעון צנוע ביחס למנהיגים בעולם

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שיחסוך בארוחת הבוקר בגלידה וביין וישלם את השיפוץ מי מפריע לו?

  ששון לוי |
  הגב
  • השיפוץ לא צריך להיות על חשבונו! זהו מעונו הרישמי של ראש הממשלה זה לא מעונו הפרטי. כך שאם צריך לשפץ ישלם זאת משרד האוצר!!!

   אורח |
   הגב
 2. אפשר גם את הדירה בקסריה?
  לא שזה מעניין אותי, אבל אם כבר אז כבר.

  שלומי |
  הגב
 3. מסכן האיש חייב להיות ראש ממשלה,
  אגב, איפה הנרות הריחניים?

  מיקי |
  הגב