הצצה למרתפי ה"כת" של רמתי(וידאו)

הורים לתלמידות במדרשת "באר מרים" בירושלים טוענים כי מדובר בסוג של כת. כתב חדשות 2 מספק לכם הצצה למרתפי המדרשה. צפו

סערת מדרשת באר מרים אינה יורדת מהכותרות: לאחר שהורים לבנות שלומדות במדרשה בשכונת סנהדריה בירושלים התלוננו כנגד מנהל המדרשה אהרן רמתי על הזנחה וניתוק קשר עם ההורים, המשטרה פתחה בבדיקה .

כתב ערוץ 2 יאיר שרקי הגיע למדרשה בירושלים והתרשם בחיוב מהמקום למרות הביקורת הרבה, קודם הביקור, עסקנים חרדים הזהירו את שרקי מפני "הצגה" של רמתי, במקום הוא מגלה צפיפות ודוחק, תלמידות מעידות שהם ישנות על מזרונים.

"הזנחה לא ראינו, חלק מהבנות דווקא החזיקו טלפונים סלולריים אך השאלות לגבי האיש שמנהל את המקום אהרן רמתי, נותרו בגדר תעלומה". מסכם כתב חדשות 2

למרות החשדנות, במדרשה הסכימו לענות לכל שאלה שהופנתה אליהם ולפתוח כל דלת. על הטענות על מחסור באוכל הם השיבו בארוחת צהריים עשירה ובמקררים מלאים. הזנחה לא נצפתה שם, חלק מהבנות אף החזיקו טלפונים סלולריים, אבל כל השאלות על דמותו של אהרון הרמתי נותרו באוויר.

"זה ממש לא מקלט", הגיב היום הרמתי לראשונה לטענות בריאיון לתכנית שש עם עודד בן עמי. "הרוב המוחלט של הבנות עובדות בשעות הבוקר ואחר הצהריים מקבלות כמה שיעורים במדרשה. הבנות גדולות והן עושות מה שהן רוצות".

. אמה של נופר, מירי, טוענת כי בתה הוסתה נגדה וכי לא פגשה אותה כבר יותר משנה. "אני אוהבת את אמא ואבא שלי, אבל זה פשוט לא התאים לי", אומרת נופר על המגורים בבית. "הם ראו את המקום וראו שטוב לי, עד שקיבלו שיחת טלפון מ'לב לאחים' ומאז היה שינוי מאוד קיצוני ביחס שלהם כלפיי".

הראיון עם רמתי 

  הכתבה בתוך המדרשה

 העימות בין הבת לאמא

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.