הקב"ט הכריז: "יש פה מחבל, כולם על הרצפה"

קב"ט עיריית מודיעין עילית הכריז בכרוז של בית הספר החסידי "יש פה מחבל באחת הכיתות כולם להשתטח על הרצפה", מכאן ואילך שררה אנדרלמוסיה בבית הספר החסידי, מאות הבנות צרחו בבהלה, ואיתם המורות שהחלו לבכות יחד עם התלמידות ולמלמל פסוקי תהילים, חבר עייריה: "המקרה חמור ביותר" { שערורייה במודיעין עילית}

על רקע גל הטרור שפוקד את ישראל: מקרה חמור אירע אתמול (שלישי} בבית ספר חסידי בשכות ברכפלד במודיעין עילית.

לטענת הורים בבית הספר החסידי, קב"ט עיריית מודיעין עילית  הכריז בכרוז של בית הספר "יש פה מחבל באחת הכיתות  -כולם להשתטח על הרצפה",

מכאן ואילך שררה אנדרלמוסיה בבית הספר החסידי, מאות הבנות צרחו בבהלה, ואיתם המורות שהחלו לבכות יחד עם התלמידות ולמלמל פסוקי תהילים, אחת הבנות אף הסתגרה בתוך הארון ומיררה בבכי. לטענת ההורים, רק לאחר זמן קצר הקב"ט הבחין בהיסטריה, והודיע  לבנות המבוהלות כי מדובר בתרגיל.

למקום הגיעו המחלקה הפסיכולגית של עיריית מודיעין עילית שטיפלה בתלמידות אשר סובלות מטראומה.

הקב"ט עצמו יזומן לשיחה וככל הנראה יינזף.

הקב"ט, עצמו סירב להגיב לדברים, אך גורמים שונים טוענים כי עשה את הדבר של ליקוי אבטחה חמורים במקום.  בעייריה הבהירו כי יטפלו בנידון.

ניימן בשלג

ניימן: "מקרה חמור" .

בקבוצת הווטסאפ "מודיעין עילית" התנהל דיון סוער על התנהלותו של הקב"ט,  אחד החברים, איש המחשבים של מודיעין עילית, שלומי קוריץ, ניהל דיון סוער מול חבר מועצת עיירית מודיעין עילית נחמן ניימן, ותהה מדוע העייריה מטפלת בכפפות של משי בפרשה, ניימן הגיב, כי העירייה מטפלת בכל הרצינות ורואה במקרה כ"תקלה חמורה".

יש לציין, כי למרות העובדה כי מודיעין עילית שוכנת בין כפרים ערביים עוינים, חלק גדול מהמוסדות בעיר לא מאובטח מה שעורר ביקורת רבה בקרב ההורים והעסקנים בעיר החרדית.

.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.