הקבצן הצפתי שנרצח מדקירות סכין בביהכ"נ: טוביה רוז ז"ל (תמונות) מזירת הרצח

טרגיה מזעזעת אירעה היום בצפת, קבצן ידוע לציבור בשם טוביה רוז נרצח ע"י לאחר שנדקר 7 פעמים בתוך ביהכנ"ס 'מכארוב'. החשוד נעצר ע"י משטרת צפת.

תחילת המעשה אירע כשהקבצן כבן 50 לחייו הגיע כדרכו לאסוף כסף בבית הכנסת, לפתע ניגש אליו אדם חבוש כיפה שחורה אזרח תושב חוץ והחל לדקור אותו כמה פעמים בחזהו, למרות שהתפללים ניסו לעצור אותו לא הצליחו, והנדקר מת מפצעיו.

צוותי ההצלה העניקו לו טיפול רפואי ראשוני הכולל החייאה ומתן שוקים חשמליים, הוא פונה במצב קשה לבית החולים זיו בצפת אך שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. שני מתפללים אחרים נפצעו באורח קל.

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "ברחוב יגאל אלון בתל אביב נלכד נהג ברכבו לאחר שהתנגש בעמוד, חובשים מתנדבים של איחוד הצלה מסניף תל אביב העניקו לו טיפול לאחר שנפצע באורח בינוני, נסיבות התאונה ייבדקו ע"י המשטרה".

יהודה הלדסהיים חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות מונית ושני כלי רכב, נהג הרכב נלכד ברכבו לאחר שנבלם בצינור מים בכניסה לחניון, צוותי כיבוי חילצו אותו מהרכב במצב בינוני, אני וחובשים נוספים מיחידת האופנולנסים של איחוד הצלה הענקנו לו ולשני נפגעים קל טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה".

צפו בתיעוד מהזירה

צילום: אלימלך גרסטל – סוכנות הידיעות חדשות 24

קבצן נרצח צפת צילום אלימלך גרסטל 24 (15)

קבצן נרצח צפת צילום אלימלך גרסטל 24 (16)

קבצן נרצח צפת צילום אלימלך גרסטל 24 (17)

קבצן נרצח צפת צילום אלימלך גרסטל 24 (18)

קבצן נרצח צפת צילום אלימלך גרסטל 24 (10)

קבצן נרצח צפת צילום אלימלך גרסטל 24 (11)

קבצן נרצח צפת צילום אלימלך גרסטל 24 (12)

קבצן נרצח צפת צילום אלימלך גרסטל 24 (13)

קבצן נרצח צפת צילום אלימלך גרסטל 24 (14)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. Tzippyar@gmail.com

    אני הייתי היחידה שהיה איתם בבית הכנסת. האמת שבמרפסת בחוץ לא בתוך הבית כנסת. אני ניסיתי לעצור אותו. אני. לא מתפללים. לא היה שם מתפללים . אפשר לוודות את זה עם המשטרה. גרתי ממול ואני נכנסתי שראיתי מריבה בן שני גברים. לפני שאני נכנסתי טוביה ואברהם בלו היו לבד במרפסת. למה לכתוב שקר?

    ציפי רוטנברג |
    הגב