"הקדוש ברוך הוא לא מוחל ולא מוותר על חילול שמו"

הראשןן לציון הרב שלמה עמאר בעצרת התפילה הבוקר בכותל המערבי ברמז עבה למפלגות החרדיות על רקע עיכוב חוק הכותל: "אם החרש תחרישי בעת הזאת, רווח והצלה בודאי יעמוד ליהודים אבל לנו אסור להסכים לזה ואסור לנו לשתוק. כי מלחמת ה אנו נלחמים
אין לנו ואין לאף אחד רשות לשתוק על זה". {הרב עמאר בכותל}

הבוקר נשא הרב  עמאר דברי חיזוק בפני מאות תלמידים שהגיעו לעצרת התפילה בכותל המערבי בקריאה להפסקת ביזוי הכותל המנרבי בידי נשות הכותל.
"אנחנו מתפללים לקדוש ברוך הוא שעשה ניסים ונפלאות בימים ההם, שיעשה לנו  ניסים ונפלאות גם השנה.
האויבים לא מבינים מה הם מעוללים לאחיהם".
 הראשון לציון הזהיר ואמר כי הקדוש ברוך הוא לא מוחל ולא מוותר על חילול שמו. "שום תפילה לא הולכת ריקם, הקדוש ברוך הוא לא מוותר על דם בניו".
הרב עמאר אף הסביר מדוע הוא נלחם ברפורמים "אחינו הטועים ה יחזירם בתשובה, קוראים לעצמם רפורמים. שאלו אותי מתשלחת מהאום למה את היהודים שלך הרפורמים בהם אתה נלחם? אמרתי להן שאני לא נלחם בהם אלא בזיוף שהם מקדמים. אם יגידו שעשו דת אחרת אני לא אלחם בהם אבל לבוא בשם היהדות ולחלל את שם ה לזה אך אפשר להסכים.
איך אנחנו יכולים לראות כאשר יש לנו שריד אחד מבית המקדש ואותו רוצים לחלל?" שאל הרב עמאר והוסיף "אם החרש תחרישי בעת הזאת רווח והצלה בודאי יעמוד ליהודים אבל לנו אסור להסכים לזה ואסור לנו לשתוק. כי מלחמת ה אנו נלחמים אין לנו ואין לאף אחד רשות לשתוק על זה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.