הקואליציה באשדוד מתפרקת? 3 חברים פרשו לאופוזיציה

הקואליציה האשדודית סוערת: שלושה חברים פרשו לאופוזציה – "לסרי וכנפו משפילים אותנו"

שלושה חברי מועצה באשדוד, צבי צילקר, הלן גלבר ואלי לחמני הודיעו כי פורשים לאופוזיציה, זאת לאחר שראש העיר הודיע כי הוא נוטל מהם תפקידים ומעביר לחברי מועצה אחרים. חברי "אשדוד שלנו" טוענים כי מדובר בהפרת הסכם והודיעו כי הם פורשים לקואליציה .

בתקופה האחרונה החל מו"מ להצטרפות סיעתו של צילקר לקואליציה, כאשר בסופו של משא ומתן נחתם הסכם ההצטרפות. על פי ההסכם הקואליציוני שנחתם עם הסיעה, הקם קיבלו את יו"ר תאגיד המים "יובלים", והתפקיד הממונה על התכנון. אך לטענת צילקר וחבריו, את התפקידים הם קיבלו ללא סמכויות מראש העיר ואף הושפלו על ידו.

ממלא מקום ראש העיר מטעם ש"ס, עמרם כנפו, טען כי שוחח עם צילקר ואנשיו במטרה לשמר את מעמדם בקואליציה, באתר הפנימי של העיר אשדוד, אשדוד 10 דווח כי כנפו הבהיר לחברים כי הנהלת הקואליציה וראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, סבורים כי ביכולתם לתרום למען העיר ותושביה בתחומי העשייה שלהם, וכי פרישה מן הקואליציה בגלל ביצוע של התאמות נדרשות בתחומי האחריות, תהווה פגיעה בעשייה החיובית שהחלו להוביל.

כנפו הוסיף, "זה הזמן לאחריות ציבורית ושיקול דעת. אנחנו נשמח להמשך שיתוף הפעולה עם צילקר גלבר ולחמני שהחלו להוביל פעילות מבורכת, כל אחד בתחומו. במידה וחברי הסיעה יחליטו לפרוש מהקואליציה על רקע שינויים נדרשים בתחומי אחריותם, הרי שדלתינו תוסיף להיות פתוחה בפניהם גם בעתיד, לכל שיתוף פעולה לטובת העיר ותושביה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.