"הקומבינות" של יאיר נתניהו: מכירות ביד 2

פרטים חדשים ומרתקים נחשפים על התנהלותו של יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה, במקום לעבוד הפך הנסיך בבלפור לאיש מכירות באתר יד 2

בכתבה נרחבת שמתפרסמת היום במוסף לשבת של 'ידיעות אחרונות' נחשפים פרטים חדשים ומרתקים על התנהלותו של יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה שבגיל 26 הוא לא עובד לפרנסתו אבל בינתיים מצא לעצמו תעסוקה בשוק היד השניה. הפעם האחרונה שעבר היה לפני הצבא בקסטרו מן, מאז הוא לא עובד ויוצא ומבלה עם חברים.

כך למשל  מותאר בכתבה כי הנסיך לבית  נתניהו שמוזכר כמי שיתמודד על הנהגת המדינה, פרסם בשבועות האחרונים מודעות באתר "יד 2" מודעות של מספר חפצים משומשים למכירה – שמופיע בהן מספר הטלפון הנייד של בנו של ראש הממשלה. יאיר בחר לציין את שם   המפרסם תחת השם "יוני"- מה שמזכיר לרבים את הדוד הגיבור ממבצע אנטבה.

במודעה עצמה מפרט "יוני" את השעון שהוא רוצה למכור  השעון המתואר במודעה כ"יפהפה בצבעים שחור זהב. שעון ספורט אלגנט לא היה בשימוש אף פעם ובמצב חדש לחלוטין".  כן מוכר "יוני" משקפי ראייה אישיים, "שחורים מרובעים של פראדה. כולל עדשות הראייה (אפרט בטלפון את המספר של העדשות אם רלוונטי), מגיע עם מארז מהודר", תיאר הבן.

כשהתחקירנית של ידיעות התקשרה למפרסם המודעה עונה יאיר נתניהו שמציג עצמו כ"יוני". "פשוט קניתי משקפיים חדשים ואני כבר לא צריך אותם", הסביר.  לאחר מכן נשאל כמה זוגות משקפיים יש לו, הוא  טעןכי הוא יכול למכור משקפיים דומים נוספים בצבעי כחול שקוף תמורת 100 שקל.

לאחר מכן קבעה התחקירנית  עם בנו של רה"מ פגישה ב־19:30 בכיכר פריז שבשכונת רחביה בירושלים, הממוקם בסמיכות למעון ראש הממשלה. "איך אזהה אותך?" שאלה התחקירנית, ובנו של רה"מ השיב: "אני אתקשר אליך כשנהיה באותו מקום".

בעת הפגישה  התקשר יוני  וטען שמשהו צץ ושהוא שולח "חבר" ל"קפה פריז" הסמוך. ה"חבר", שיצא ממתחם מעון ראש הממשלה, מסר את משקפי הראייה של  יאיר נתניהו שאיתם הוא נראה מצולם בשנים האחרונות.  הוא הוסיף  בחיוך כי "עכשיו יש לך פראדה, יש לך מותג".

בשיחה עם 'ידיעות' אישר השליח כי הוא עובד מדינה וכי מדובר במשקפיים של בנו של ראש הממשלה.

 

מטעמו של יאיר נתניהו נמסר בתגובה לידיעות אחרונות: "הרדיפה האובססיבית והשקרית שלכם אחר יאיר נתניהו אינה יודעת גבולות. יאיר הוא אדם פרטי, אין לו שום שאיפות פוליטיות, וכל חייו הוא נמצא תחת התקפה בלתי פוסקת מצד השמאל והתקשורת – רק מפני שהוא בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.