הקונטרה לפלג: מפגן כוח אדיר ברחובות בני ברק (וידאו)

רחובות בני ברק השחירו מאדם, מכל עבר נהרו הרבבות לבוא ולכבד את גדולי ישראל שקראו לבוא ולהשתתף במעמד הכביר.

מפגן כוח אדיר התקיים בשעות הערב ברחובות בני ברק שהשחירו מאדם, מכל עבר נהרו הרבבות לבוא ולכבד את גדולי ישראל שקראו לבוא ולהשתתף במעמד הכביר.

עבור המנסייטרים הליטאי מדובר בהישג לא מבוטל להוציא קרוב לחמישים אלף איש לרחובות בני ברק, שתי מנדטים שטרחו להגיע מכל רחבי הארץ, בקריאת הנואמים שיצאו במסר למפגינים: "אין כזה דבר שב ואל תעשה, כל קול שלא מצביע זה קול למען רודפי הדת". המסר כוון לשערי חסד שמצידם יערכו מפגן ראווה בארנה במטרה להוכיח את כוחם. בקרב על מספר המפגינים דגל התורה כבר ניצחה אך בקלפי התוצאות יהיו שונות, אלפי פתקים לבנים שיוטלו על ידי אנשי הפלג הירושלמי עשויים להעכיר את תחושת האדרנלין שאליה נשאבו רבבות ליטאים שבאו למפגן הזדהות עם ההנהגה הליטאית שבראשה עומד מרן הגראי"ל שטיינמן שהצליח בנאום בן 30 שניות להפיח תקווה בלבבות ההמונים.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. [בכיה לדורות] לא היה לי שם שום הרגשה של "לשם שמים" רק כבוד ושוחד… המעמד הפשוט הזה אינה דומה למעמד הקדושה שהיה באירוע שהתקיים בירושלים לקבלת האסירי עולם התורה, שמסרו נפשם על קידוש השם, היום זה פשוט היה מעמד העמלקים "המסיונרים" המשכילים שעושים פשרות עם גיוס השמד והניאוף… "בכיה לדורות".

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • 'שמסרו נפשם על קידוש השם' והכו וגנבן וחמסו בפונובז…

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
  • נו ודאי אחרי שהתקררת בעצרת העציצים אתה רוצה לחוש קדושה???

   רוני |
   הגב
   • עת הזמיר הגיע וקול התורה וכבוד התורה של מנהיג הדור מירושלם עיה"ק נשמע בארצינו ומי שרגליו היו שם יבין אותי, ואם לא סימן שרגלי אבותיו לא עמדו על הר סיני. ארור הגבר אשר יבטח באדם uברוך הגבר אשר יבטח בד’. אני ראיתי אירוע ענק של עדת קרח, חילול ד’ וכפירה בד’, מזעזע ממש. קוראים לכולם להצביע כדי להיכנס לממשלת הגיוס והשמד של ביבי, כאילו ביבי הכופר הוא המשביר לכל הארץ, כאילו לא ד’ משביע לכל חי רצון, למה מבטלים מליוני שעות לימוד תורה, כאילו התורה לא מגינה ומצילה. כאילו מפתח הפרנסה בידי ביבי ,המסית ומדיח, ולא בידי ד’ ית’ ח”ו.

    תדעו לכם: כך חיים רק המשכילים כל השנה בשקר גדול, עד שמגיע רגע של בירור האמת בבחירות, ואז מגלים במי באמת החרדים ומאמינים לדבר השם. שכחו ועזבו תורתם לג' "העגל הזהב החדש" ורקדו לו במחולות וזהו קול ענות חלושה, בדיוק כך היה במדבר בעגל הזהב ,אלו שרק רקדו ממש כמו בסרטון, הם היו הרוב והצליחו עד שכפרו לגמרי בקב”ה…כך נראה לי שהיה בקרוב אצלם…חוץ משבט לוי היושב בעיר הקודש והמחוזות.

    כל ה"ערב רב" חסידי גפני וג’ ע”ז שאלפי תמימים רעבים ומטומטמים מצביעים להם הוא ואנשיו מסודרים והעם ימשיך לשנורר. כל מי שהיה שם הכריז בקול גדול כוחי בעוצמת הצבעתי ומפלגתי, כאילו היו כופרים ר”ל ד’ ירחם עלינו בקרוב. (הם חייבים לקחת כדור -היומי שלהם) חוץ מזה לא היה לי שם, שום הרגשה של “לשם שמים” רק כבוד ושוחד…

    המעמד הפשוט הזה, אינה דומה למעמד הקדושה שהיה באירוע, שהתקיים בירושלים לקבלת האסירי עולם התורה, שמסרו נפשם על קידוש השם, נגד גיוס השמד והניאוף של מדינת ישראל, היום זה פשוט הרגיש שם כמעמד העמלקים “המסיונרים” המשכילים שעושים פשרות עם שמד הגיוס והניאוף… זה מצב של "בכיה לדורות"

    "זאת התורה לא תהא מוחלפת" וכו' ולא יעזור כלום ההבטחות של ראשי ישיבות זה או אדמו"ר ההוא, ידוע לכל העולם התורה, פסק הלכה מדאורייתא: שאסור לקחת חבל בבחירות לנציגות בכנסת המינים, לישב במושב לצים, ופרוצים, ופרוצות, עדת קרח, וזונות וכו' לשמוע כל יום דברי מינות וכפירה שם, וכאילו להישאר יהודי מאמין לא שייך שם, וידוע שתלמידי החתם סופר זצ"ל שהתבדלו מראשי הקהל המשכילים אע"פ שהיו צריכים כאילו ללחום למען התורה, אבל לא רצו לשבת עמהם בשום פנים! עת הזמיר הגיע וקול התורה נשמע בארצינו ממרן ר' שמואל שליט"א.

    הם שכחו ועזבו תורתם לג' העגל הזהב החדש ורקדו לו (לג') במחולות וזהו קול ענות חלושה, בדיוק כך גם היה "בעגל הזהב" אלו שרק רקדו ממש כמו בסרטון, הם היו הרוב והצליחו עד שכפרו בקב"ה… כן נראה לי שהיה בקרוב אצל הפלק המשכילים… חוץ משבט לוי היושב בעיר הקודש והמחוזות.

    חוץ מזה לא היה לי שם, שום הרגשה של "לשם שמים" רק כבוד ושוחד ועוד… המעמד הפשוט הזה אינה דומה למעמד הקדושה שהיה באירוע שהתקיים בירושלים לקבלת האסירי עולם התורה, שמסרו נפשם על קידוש השם, היום זה פשוט היה מעמד העמלקים "המסיונרים" המשכילים שעושים פשרות עם שמד הצבא הגיוס והניאוף, החילול ד" הוא נורא ועוד רוצים שתבוא הגאולה?… "פני הדור"…

    מרן ראש הישיבה נשיא ועד הישיבות הגר"ש אויערבאך שליט"א "אוהב שלום ורודף שלום" אמר שמי שמצביע ליהדות התורה הוא מסייע לידי עוברי עבירה! די לרדיפת עולם התורה ע"י שועלים קטנים שהורסים ישיבות ומתנכלים לכל דבר שמסורת הדורות ודמותו של הרב שך קשורה אליות, לציבור נמאס והם אומרים די, די למחלוקת! די לפירוד! די לרדיפת עולם התורה! ועד שלא תתעשתו ותפסיקו לרדוף את עולם התורה לא ניתן לכם את הכח התורה על כולם.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
 2. מפגן מרשים…דומה בהחלט לטקס קבלת הפנים לאסירי עולם התורה שהתקיים לפני כשלושה שבועות בירושלים ….השתתפתי בשניהם ,והמאבק בהחלט צמוד בין שני הפלגים בציבור הליטאי..בירושלים אמנם היו גם העדה החרדית ..אף בבני ברק היו גם ציבור חסידי…….נעקוב גם ביום ראשון בארנה

  חובב אירועים מיוחדים |
  הגב
  • חחחחחחחח ממש אותו כמות קהל יש לשני הפלגים…

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב