הקונטרה של 'קול חי' ל'פילפוליטיקה' • בקליינע

השבוע במדור הפפארצי של 'קוקר': הניתוח לקיצור קיבה של ראש העיר, החרדים בממלכת טראמפ וההתנכלות לרכבו של העיתונאי החרדי {ברנז'ה}

"תורה תורה חגרי שק והתפלשי באפרים" – הרמקולים האימתנים שהחרידו את הערים החרדיות, קטעו את שנת הבוקר הערבה של 'בקליינע' שנאלץ לשלוח את הזאטוטים למוסדות שעה וחצי לאחר שהשער ננעל, וכחצי שעה לאחר שעיתונאי ברנז'ה אחר התעורר לעוד יום ראשון. כבר היו מי מליצני החצר שניסו ללעוג כביכול יש קשר ביו מאבק 'הלבנים' לניסיון לשחזר את הדרמה של הלווית גדולי הדור.

מאבל ליגון: הפרצופים בספרא נעו בין כיפורים לפורים. הסממנים הראשונים החלו לבצבץ במשתה היין אשר ערך היו"ר במלון רמדה, חברי ש"ס החלו לרקוד ולכרכר סביב מחולל המהפכה כנערי ישיבה קטנה סביב משגיחם הנערץ. כשנעורו משנתם בבוקר יום ג' גילו את כל אשר נעשה וכיכר ספרא נבוכה. חברי המועצה אשר בכל הערים הפרוזות יצאו דחופים וברחבי הרשת דשו מי נתן את ההוראה לסריס המלך לעשות זאת. הפרשנדתא אשר בחצר ביתן הטוויטר הסתפקו בשליחת קישורים לראיון שהעניק אריה קניג לאתר 'קוקר' בו הוציא את כל אשה נעשה.

בשעה שבישראל עסוקים במישאלי ומלכיאלי, איש העסקים החרדי, ארי נאה, ערך בארה"ב חתונה לאחד מילדיו והצליח להטיס מחלקה שלימה של עיתונאים מישראל בטיסה מיוחדת שפרקה תכולה עצומה של אנשי ברנז'ה שניצלו את ההזדמנות לצעוד ברחובות מנהטן. בין הממריאים איש החסד, חונה דייטש, העיתונאים משה ויסברג וישראל כהן, ועוד. במהלך ביקורם קפצה החבורה גם לחתונה במשפחת איש העסקים החרדי, בן ברבר, שם נכח האדמו"ר מסטאמר שהצטלם לצד חונה שהצטייד לכבוד חג הפסח בקולקציה מכובדת של בגדים, לאחר שהשיל מעליו כמות נכבדה של עודפים.

ויקהל חונ

ערלוי ויקהלחונה ויקהל

 

 

בכך לא תם המסע. חונה יצא לאירוע המכונן של המוזיקה החסידית: בר המצווה לבן הזקונים של יידל. מוזיקאים, אישי ציבור ועיתונאים השתתפו אף הם באירוע כשעל הבמה פיזזו ושרו (רשימה חלקית) ליפא שמלצר, ברוך שלום, זאבי פריד, משה שוורץ ומשפחת וורדיגר לדורותיה.

בן

גם חיים רבינוביץ, עוזרו של ח"כ אייכלר, מצא זמן לסייע לאיש החסד חונא דייטש בבחירת חולצות בשדרה ה-13 בבורו פארק

ישראל ויקהל

מרחק כמה קילמוטרים משם, הדובר של חבר הכנסת ישראל אייכלר והעיתונאי ישראל כהן ניצפו יוצאים ממגדלי טראמפ בשדרה ה52 במנהטן.

ואם כבר טראמפ, בקבוצות אנשי הדגיטל והמדיה 'פשקוועיל' הימרו מספר חברים (בהם עורך אתר חרדי) כי טראמפ ינצח את הילרי קלינטון בקרב על הנשיאות. הימור פרוע.

ולא רק ארה"ב: המהגרים במחנות הפליטים נתקלו במתי רוזנצוייג וחבר המועצה במטוס בדרך לבודפשט.

לי מתי ויקהל

אפקט קיווע וייס? צביקה גרוניך המריא השבוע לגרמניה שם פגש בעיתונאי בערוץ 10.

מי שלא נסע לשמחות אנ"ש בגולה וביקורים במגדליו של טראמפ הוא חנוך זייברט. 'בקליינע' חושף כי ראש העיר החרדי החליט בעצת רופאיו לערוך ניתוח קיצור קיבה באחד מבתי החולים בארץ. הניתוח נערך בשבוע האחרון בהצלחה רבה, ולנו נותר רק לאחל: יאכלו הערינגים וישבעו.

הכתב הפוליטי של 'קוקר', ארי קלמן, תיעד עבור בקליינע את מה שמתרחש מאחורי הקלעים במסדרונות הכנסת. במזנון הוא פגש את זאב קשש, יו"ר 'איחוד הצלה', שנועד עם מזכיר סיעת ש"ס, צביקה יעקובזון. מי יודע, אולי בטור הבא ב'בקהילה' תקראו סיפור מטלטל על מתנדב שהצליח לסיים את מסכת עירובין תוך ביצוע החייאה מוצלחת.

נשוא האייטם הקודם התיישב לצדו של ראש העיר משה אבוטבול, שנועד עם מו"ל חדש בבית שמש ר' יצחק אלתר

משה ויקהל

אין דוברים כאלו: ירח טוקר, הדובר המסור של גפני, תועד כשהוא מצלם אותו בזמן שהוא נואם. ואילו הנהג והעוזר שנמצא על סף סיום תואר שני במשפטים במכללת 'אונו' נצפה לצד סגן ראש עיריית בית שמש, השניים הסתודדו בקומת הסיעות.

טוקר ויקהל

רבה של מגדל העמק, הרב דוד גרוסמן, הגיע לכנסת לרגל האזכרה של אריק שרון. העוזרת החרדית תועדה כשהיא מסתודדת עם אחד העוזרים בקודש.

ויקהל גרוסמן

לאחר סערת הזקנים, הדובר של חה"כ נאווה בוקר הגיעה ללשכת חה"כ סמוטריץ כדי להוריד את זקנו.

ראש בראש: רדיו 'קול חי' מעצים את התחרות עם 'קול ברמה'. ראשי התחנה לא מסתפקים ברכש האסטרטגי בדמות מימרן ולביא, וניסו להעביר לשורותיהם גם את הפרשנים אבי בלום ויעקב ריבלין המגישים את התכנית 'פילפוליטיקה'. "המזימה" אמנם נכשלה לפי שעה ורוזן ואנשיו יאלצו להסתפק בקונטרה בדמות הצמד שמעון ברייטקוף ויוסי שווינגר שיחלו להגיש תכנית פוליטית עוקצנית כל חמישי בשמונה.

ואילו בשעה שברייטקופף מיישר קצוות עם אבי רוזן, הקולגה יוסי אליטוב המתין לאספרסו מהביל ב'קפה קפה' סניף כנפי נשרים.

צביקה 2

השבוע נפגשו הזמר אבי בן ישראל וסוכן הביטוח החרדי, אמיר סיני, במסעדת 'הלו תימן' בבני ברק. השניים בחנו שת״פים במספר תחומים ובסויומה של הפגישה יצא אבי בן ישראל לרגע מהמסעדה וחזר לאחר שתי דקות ועם ספרו 'מאור עולם' בו מופיעה תמונה של סיני ובנו בנימין ב'חלקה' לפני 18 שנים בביתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ״ל. יש לציין שהמתנה הפתיע מאד וריגשה את אמיר סיני עד דמעות. הספר, למקרה ששאלתם, ניתן לו חשבון הבית.

סיני ויקהל

לשמחות ולידות: ברכת מזל"ט לגאון הגדול רבי אריה פינקל שליט"א, ראש ישיבת מיר ברכפלד וחבר מועצת גדולי התורה, לרגל נישואי נכדו, בן לבנו הרב בנימין המכונה 'בנימין הצדיק' הערב באולמי וגשל. החתן מפארי ישיבת מיר ברכפלד.

צ. יהודה פרקוביץ
צ. יהודה פרקוביץ

ברכת מזל"ט חמה ולבבית ליו"ר סיעת ש"ס בכנסת, יואב בן צור, לרגל אירוסי בנו מבחירי ישיבת חברון.

ברכת מזל"ט לענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד לרגל בר המצווה לנכדו שהתקיימה השבוע (למקרה שדלגתם על חלק מהאייטמים הקודמים).

ברכת מזל"ט לעמי ביטון, בעל רשת החנויות 'מקימי', לרגל אירוסי בנו.

ברכת מזל"ט ליו"ר 'דגל התורה' בבית שמש, שמוליק גרינברג, לרגל אירוסי הבת. צמרת 'דגל' ועיריית בית שמש הגיעו לאחל מזל טוב.

ב'מרכז ציפורי ביער י-ם' התקיימה שמחת השבע ברכות לבתו של מנכ"ל מוסדות סלונים ביתר עילית, הרב יענקל רוטנברג, בהשתתפות רבנים, ראשי הערים ביתר עילית ואלעד, סגן שר החינוך מאיר פרוש ואישי ציבור נוספים. על השמחה והריקודים הופקדה מקהלת 'בעלי המנגנים' בליווי הקלידן חיים ברנשטיין.
.תומר ויקהל
מזל טוב לאיש התקשורת יוחאי דנינו לרגל הולדת בנו.

לגולש משה נוסבאום, משטרת ישראל חוקרת חשד לפיו אלמוני מתנכל לרכבו של עיתונאי חרדי. ככל הנראה אותו אלמוני מגיע מידי ערב לרכבו ומוריד את האוויר בצמיגים. המשך יבוא או שלא.

צילום סלפי נערך המוני בשוק מחנה יהודה, כאשר כל המי ומי, בראשות העיתונאי מענדי גרוזמן, הגיעו לקבל חתימה מהד"ר שלמה טיקוצ'ינסקי.

גרוזמן ויקהל

וראש ארגון מפת"ח, הרב שמואל פפנהיים, עשה סלפי עם אביגדור רבינוביץ, לא לפני שהוא קמב"ץ מקרוב על ההפגנה שנערכה אמש ברחובות ירושלים.

רבינו ויקהל

 

 

 

 

הזמר שוקי ממיאמי פלורידה השיק במוצ"ש האחרון את אלבום הבכורה 'ימים באים' במסעדת סומסה ר"ג. באירוע השתתפו מפיקים, מוזיקאים ואנשי תקשורת מהברנז'ה המקומית. נצפו: המפיק המוזיקאלי של האלבום, אודי דמארי, אנשי התקשורת מנחם טוקר, קובי סלע, יואב דילאון, (קול חי) ינון פלח (קו עיתונות) משה הרמן (קוקר), המפיקים שרון ואיציק דניאל, מענדל בנון, רפי גריידי דור אסרף ועוד.

ינון

ולסיום: חידה לשבת: איש חשוב מאוד ערך בשבוע האחרון שמחה והזמין את כולם. נעדר: עמיתו לתפקיד שיושב כמה חדרים סמוכים עליו. הרקע: איבה לאחרונה בין השנים.

 

אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

סודיות מובטחת!

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.