"הקופה רושמת": סרטון ההסתה של 'יש עתיד' נגד החרדים

במפלגת ׳יש עתיד׳ מפיצים בשעות האחרונות סרטון הסתה בזוי נגד העסקנים החרדים שבגללם הממשלה מקצצת מליוני שקלים מתקציבי הכבאות וההצלה. חבר הכנסת יעקב אשר מגיב: "זו שיטה בזויה של אדם נואש שרוצה למשול"

במפלגת ׳יש עתיד׳ מפיצים בשעות האחרונות סרטון הסתה בזוי נגד העסקנים החרדים שבגללם הממשלה מקצצת מליוני שקלים מתקציבי הכבאות וההצלה, בעלי המוגבלויות, מעונות וצהרונים, נוער בסיכון ומשטרה כדי להעביר חמש מאות מליוני שקלים לחרדים.

ח"כ יעקב אשר הגיב בתגובה לסרטון יש עתיד: ״ההסתה נגד ה"עסקנים החרדים עושקי התקציבים" מזכירה את נאום ״היהודים אשמים שעסקו בכספים״ של אבו מאזן. זו שיטה בזויה של אדם נואש שרוצה למשול ע"י הפצת שנאה״.

מוקדם יותר פרסמנו כי לאחר תחקיר חדשות 2 שחשף כי אבי גבאי הוא זה שעומד מאחורי הקמפיין הממומן ברשתות כנגד יאיר לפיד, האחרון ממשיך להאשים את רה"מ בשותפות לפשע.

בליכוד תקפו הערב את לפיד, "מתי יאיר לפיד יתנצל על שקריו בנוגע לכך שהליכוד מימן נגדו קמפיין ממומן ולא-רשמי בפייסבוק, לאחר שנחשף כי מדובר בקמפיין שהפעיל בכלל אבי גבאי?", נמסר בהודעת הליכוד.

"מתי לפיד יתנצל על שקריו בפרשת הצוללות, לאחר ששוב הובהר היום סופית כי רה״מ נתניהו כלל אינו חשוד בנושא?", תוהים בליכוד והוסיפו כי "איך אפשר להאמין למילה שיוצאת ליאיר לפיד מהפה?.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תכלס מנהלי המוסדות עושקים את ההורים כאילו הם לא מקבלים אגורה מהמדינה

    כולם ב"חדרים" בסמינרים בבתי ספר גובים בכל מיני קומבינות גני ילדים עושקים את ההורים. גנבים נמאסתם! גפני מעשיר את המנהלים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב