הקוראים יחכו: 'שעה טובה' לא יצא

אחרי חודשיים שלמים, עיתון שעה טובה היה אמור לחזור ולצאת היום לאור. אתם תהיו בהלם מהסיבה שהעיתון לא ירד לבסוף לדפוס. כל הפרטים

עיתון "שעה טובה", שהיה אמור להתחיל להופיע החל ממחר בדוכני העיתונים במחיר של 9.90 ש"ח, זאת אחרי כחודשיים מאז הפסיק לצאת בעקבות הסתבכותו הכלכלית, לא יופיע השבוע.

אתם תהיו בהלם מהסיבה שהעיתון לא ירד לדפוס: ל'אקטואליק' נודע כי מאחורי הקלעים כבר שקדו טובי הכותבים בראשות העורך אשר צוקרמן על כתיבת השבועון שהיה מוכן לדפוס, הכל כבר היה מוכן לסגירת הגיליון, כולל כתבות ייחודיות ומדורים חדשים ומרעננים, אך בעל הדפוס אמר לעורכי העיתון ההמומים כי "הדפוס כבר נסגר", בשל כך שהעיתון נשלח באיחור להדפסה, ולפיכך יצטרכו להמתין בסבלנות עד לשבוע הבא.

גורמים במערכת 'שעה טובה' מודים בשיחה לאקטואליק כי "לאחר הפרסום ב'אקטאוליק' הגיעו מספר קבוצות רוכשים והתעניינו על האופציה לרכישת העיתון". המגעים בין הצדדים הבשילו לכדי עסקה ממשית, העיתון יופיע בדוכני העיתונים החל משבוע הבא".

כזכור, לפני כחודשיים, חשפנו שהעיתון החרדי 'שעה טובה' נעקץ לאחרונה בסכום כסף גדול ומתמודד עם קשיים כלכליים גדולים, שאף הובילו להפסקת הוצאתו לאור.

קוראיו הקבועים של השבועון החרדי הוותיק, היוצא לאור משנת תשנ"ג, ראו בשבועות שקדמו לכך כיצד בהדרגה לא צורף לעיתון מוסף הנשים, ונמכרו – במחיר הרגיל – יחד עם המגזין ומוסף החדשות והילדים. לפני כחודשיים, הקוראים כבר לא נתקלו כלל בעיתון בחנויות – מאחר וזה הפסיק  לצאת לאור.

בשיחה עם 'אקטואליק' סיפר מו"ל ועורך העיתון, אשר צוקרמן: "חווינו לאחרונה עקיצה כלכלית כואבת מאד, לאחר שהחברה המפיצה את העיתונים שלנו בארה"ב ובאירופה שילמה לנו בצ'קים דחויים בסכום של 6 ספרות, ואלו חזרו לאחרונה. נגרם לנו נזק זמני בסכום של -700,000 ₪ שמנע מאיתנו להוציא את העיתון לאור".

לצד זאת, צוקרמן הוסיף כי "אני מקווה מאד שתוך חודש-חודשיים נתגבר על הבעיה הכלכלית ונוכל להמשיך להוציא את העיתון לאור".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.