הקיצוניים מתרצים: "היא יצאה מדלת צדדית"

למרות הודעת הצבא בקרב הקיצוניים מתעקשים שאכן נעצרה בחורה חרדית

צה״ל מכחיש את הפרסומים השגויים בדבר מעצרה של משתמטת חרדית והחזקתה בניגוד לחוק."צה״ל רואה בחומרה ומגנה כל אלימות כלפי כוחות הביטחון ומדגיש כי כל מעשה מסוג זה לא ירתיע מלגייס את המיועדים לשירות ביטחון על פי החוקים במדינת ישראל".

אך למרות הודעת הצבא בקרב הקיצוניים מתעקשים שאכן נעצרה בחורה חרדית. בהודעה תפוצה של "קול מלחמה" מתארים עסקני העדה את השתלשלות הארועים: "בשעות אחר הצהריים הגיעו העסקנים מלווים בעורכת דין – עם אחד מהאנשים שראו אותה אתמול בשעה 5:30 בערך, כשהיא מבקשת לצאת, עם תמונה שצילמו, ובדקו בכל הבניין כשלדבריהם יש גם פנימיה, והעו"ד בדקה גם את אלו שכבר ישנו שם וראתה שזה לא הם ובדקה את כל הבנין כל החדרים (כשבפעם הקודמת אמרו שאסור להם להכניס לכל החדרים) וראתה שהיא כבר לא נמצאת שם.

עוד נאמר בהודעה כי "לדברי קצין הלשכה כבר שחררו אותה כבר אתמול באמצע הלילה- אבל לפי הנראה זה לא נכון שאילו הי' כדבריהם – הם כבר היו מציעים את כל הענין לחפש ולבדוק מיד בבוקר, ולכן הערכת העסקנים היא שהיא יצאה היום בערך בשעה 2:00 – 3:00, כאשר לעיני המון המוחים יצאו מהלשכה כמה בנות ישראל שהתייצבו היום לדאבונינו – הגם שלא ראו אותה לפי הבגדים – אבל יכול להיות ששינו אותה בשביל הגאווה שלהם או שיש להם דלת צדדית …".

צילום שירה הרשקופ

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.