הקלטות מביכות: "דרעי מרחיק את כל מי שקרוב לאבא שלי" (הקלטה)

יממה לאחר הצגת "האחדות" במסיבת העיתונאים המשותפת בין דרעי לרבנית עדינה בר שלום, נחשפו ב'גלי צה"ל' הקלטות מביכות בהן נשמעת בר-שלום מותחת ביקורת קשה על דרעי. האזינו

בהקלטות שנחשפו הבוקר בגלי צה"ל נודע מה באמת חושבת הרבנית עדינה בר שלום על יו"ר ש"ס אריה דרעי. בר שלום נשמעה לפני כשלושה שבועות מטיחה ביקורת על יו"ר ש"ס דרעי: "הייתי בכנסת וראיתי איך דרעי יושב עם הגב לאלי.מילה לא מחליף איתו, מה אלי עשה לו".

בר שלום מוסיפה עוד בהקלטות:  13 שנה הוא היה שליח של אבא שלי, לא שאני מתה על אלי, אני לא אומרת את זה מהמקום הזה. מה אלי עשה לו? הרי הוא אומר שאבא שלי מחליט – בשביל זה הוא מרחיק את כל מי שהיה קרוב לאבא שלי?".

האזינו להקלטות (באדיבות גלי צה"ל)
[alooma ref="2ed7d9a9e41f9dad516940e599039cca.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

בתו של הרב עובדיה יוסף נשמעת בהקלטות מדברת גם על יפה דרעי, רעייתו של יושב ראש התנועה והאישה שתעמוד איתה בראש מועצת הנשים החדשה שרק אתמול הושקה. "אותי לא תוקפים על התנדבות של 15 שנה שנתתי את עצמי למען הקהילה, אני שקל לא לקחתי, כל מעשי בהתנדבות", אומרת בר שלום, "כשאשתו הקימה סמינר היא גזרה לעצמה משכורת שמנה. כל דבר הוא עושה תמורת שכר מלא. כל מה שעשיתי, נתתי את עצמי כולי למען הציבור".

בר שלום הוסיפה:  "אני לא יודעת משום שגם אתה לא יודע, אף אחד לא יודע מה יהיה בבחירות", "אם אריה ימשיך להתנהל כמו עכשיו, בטוח שהוא ירד במנדטים. אם ש"ס תמשיך להתנהל כמו שהיא מתנהלת היא תרד בצורה משמעותית, אני לא מדברת במנדט אחד או שניים – היא תקבל בדיוק מה שמנבאים לה הסקרים".

בראיון היום לגלי צה"ל חשפה בר שלום כי במערכת הבחירות הבאה גם נשים מש"ס יוכלו להתמודד על מקום בכנסת.

בראיון הסבירה בר שלום מדוע לא רצה בעצמה לכנסת, "אני יכולה להיות חברת כנסת לעם ישראל אבל אני לא אהיה חברת כנסת בעיני הציבור שלי".

בר שלום הסבירה בראיון את הקמת פורום הנשים של ש"ס עליו הודיעה אתמול, "אם אני האור עבור החברה החרדית, שאותה חשוב לי לקדם ושאותה חשוב לי להביא למקומות הנכונים, אז האור הזה קיבל משמעות אחרת. הוא קיבל משמעות שלפעמים צריך ללכת צעד אחד אחורה כדי להגיע שני צעדים קדימה".

בר שלום הוסיפה כי יו"ר ש"ס אריה דרעי התחייב כי בבחירות הבאות יכהנו נשים כחברות כנסת מטעם תנועת ש"ס. "לא רחוק שאנחנו נישא באותם תפקידים שיש למנהיגים שלנו", אמרה בר שלום.

בר שלום ציינה עוד כי מדובר בהסכם בינה לבין דרעי, "הסכמה לקדם את הנשים, להביא אותן שיהיו מוכשרות מספיק בכדי להתקדם גם לדרגה הזו".

לשאלה האם המהלך שלה כעת יביא לכך שבבחירות בפעם הבאה נשים בש"ס תוכלנה להיבחר לכנסת? השיבה בר שלום – "כן, בהחלט כן".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מזועזע!! דרעי בגד בחרדים וברבנים שלו!!

  רק לפני כמה שבועות דרעי אמר, שאם עדינה הייתה רוצה להיות חכי"ת, אביה היה מנדה אותה וזורק אותה מכל המדרגות. מה קרה פתאום???? שינה דעתו כל כך מהר??????

  חכם שלום מסכימים להסכם שלך? בוודאי שלא!! כל רבני המועצת מתנגדים לחכיו"ת, ובפרט זאת עדינה שעשתה מכללה בניגוד לדעת חכם שלום, שאסר את המכללה שלה באיסור חמור ביותר.

  אתם רואים, דרעי קובע בשס, ולא שומע בכלל לרבנים

  תלמיד מרן |
  הגב
 2. די לרכילות הזו!!!!!
  די ללשון הרע!!!!
  לכו לחמו בלחמי .
  עזבו אותנו מהרעה החולה הזאת הנקראת פוליטיקה
  ראו לאן היא מובילה אותנו ואיך אנחנו נראים בפני הציבור!
  אוי לבושה!
  לא די לבכות בחודש אלול, או בעשי"ת, ולהציג דמעות תנין!

  טוב לי תורת פיך מ א ל פ י זהב וכסף

  אמיר |
  הגב
 3. רק בישראל עבריין שמורשה בשוחד וגניבת כספים יכול להבחר לפרלמנט
  בושה שזה נציג ש"ס בכנסת ישראל

  מיכאל א |
  הגב
 4. אלי ישי די לבזות את מרן!!
  אלי ישי האיש ששנים חזר ואמר כי שס זה לא גובים וזה לא שררה אלא עבדות וכפיפות מוחלטת למרן ומה שמרן אומר זה קודש ואין שאלות וזה מחייב את כולם
  אי אפשר לספור את כמות הפעמים שהוא חזר על זה מבוקר עד ערב.
  וכמעט כמעט שהאמנו לו שהוא אכן פוליטקאי מזן אחר שכפוף לדעת תורה.
  הגיע מבחן ראשון שבו רציתי לראות פעם אחת איך שהוא מקבל את דעת תורה של מרן גם כשזה לא נעים לו וגם שזה מפחית מכבודו ובדיוק את ההפך בענק בממדים חצופים שעוד לא קרו בציבור החרדי.
  מרן בקולו הברור והצלול אמר שהוא ממנה את אריה דרעי ליושב ראש ומחזיר לו את הפקדון
  ואלי ישי במקום לקום פעם אחת, אחת לפחות להגיד זהו דעתו של מרן ואני מקבל ומתבטל אליה , לפחות שיעשה כך למראית העין להצדיק את כל מה שהוא אמר שנים על הכפיפות שלו למרן וששס זה לא שררה אלא דעת תורה של מרן.
  אבל כלום אלי ישי לא עשה זאת פעם אחת אפילו ולא נתן לגיטמיציה להחלטתו של מרן אפילו פעם אחת . ללא בושה כאילו מרן זה אפס ואיזה בובה .
  מה שמראה בבירור שכל מה שהוא אמר תמיד מרן הכל שקר!!! וכל עוד זה היה לו נוח וזה לא פגע במעמדו אז מרן הוא הקובע בשס . אבל כשזה עמד למבחן פעם אחת שנראה באמת שהוא כפוף למרן ראינו בדיוק את השקר הגס .
  החכמה לשמוע לדעת תורה ולמרן זה לא מתי שנוח לך אלא כשזה כואב לך .
  החמור מכל שלא רק שהוא לא שומע למרן אלא בשם כבודו ומעמדו מחריב ומפיל
  את כל מפעל חייו של מרן הרי יודע אלי ישי שכל המחלוקת הזו הורסת את שס שזה מפעל חייו של מרן . וזה לא מעניין אותו מבחינתו שהכל יגמר והעיקר שכבודו לא יפגע.
  באם הוא היה יוצא בהצהרה ברורה אפילו פעם אחת שהוא מקבל את דעתו של מרן שאריה דרעי הוא היושב ראש והוא כפוף אליו כי כך אמרה דעת תורה ובכל אופן אריה דרעי לא היה מפרגן לו אז הייתי מוכן להבין את הכעס של אלי ישי
  אבל במצב הנוכחי למה הוא בדיוק מצפה ? למה? להרוס את שס? להרוס את מפעל חייו של מרן? לזה שנגיד שמה שמרן מינה את אריה דרעי בגלל שהוא חלילה היה סנילי ? או שמרן זה אדם שהכניסו לו דברים לפה חלילה . עפרא לפומיה!!!
  ההפך אלי ישי הוא זה שצריך לבקש מחילה מאריה דרעי ומתנועת שס ובראש ובראשונה ממרן , הוא זה שבז ברגל גסה להחלטת מרן . הוא זה שהורס ומחריב את שס היום.
  ואם יגיד אלי ישי שמה שמרן מינה את אריה דרעי זה בגלל שהטעו אותו וכן' וכו'
  אם ככה גמרת את כל המושג של דעת תורה הרי כל אחד יגיד כך כשזה לא נוח לו לשמוע למה שהגדולים אומרים ,ושלום על ישראל יעשה כל אחד מה שרוצה
  זה הרי כל המושג של לציית לדעת תורה, בלי שתבין ,בלי שתסכים ,עם כל השאלות ,עם כל הכאב , שומעים למרן שומעים לדעת תורה . {אפילו על בהמתן של צדיקים וכו'}
  אלי ישי נראה אותך עומד במבחן וקם ואומר זה מה שמרן החליט ואני מקבל את הדין ומשתפף פעולה יחד עם היושב ראש שמרן החליט עליו , אריה דרעי
  ואז אם תעשה כך ולא יתנו לך את מקומך הראוי בשס נוכל לשמוע אותך מלין
  ונבין את הכאב שלך ותהא צודק בו .
  אך היום שאתה בז להחלטתו של מרן איזו זכות דיבור יש לך ?
  אביר ואציל נפש אריה דרעי שכך דיבר אליך הרי הוא היה צריך לכעוס שאפילו פעם אחת לא קיבלת עליך את הדין שהוא היושב ראש ואתה רק מלבה מחלוקות .
  לא מתאים לך מה שמרן החליט ? אתה לא מסוגל לקבל את ההחלטה הזו ?
  קום ותעזוב את שס .
  כי שס ומרן חשובים לנו יותר מכבודך ומעמדך האישי .
  והערה האחרונה . האם אתה זוכר מה עשיתה לדרעי ולכל אנשי שלומו כשלך נתנו להיות יושב ראש ? אנחנו זוכרים איך סילקת אותם בבושת פנים
  וגם מי שהיה נחשד כמקורב או שדיבר עם דרעי חצי מילנ נגמר הסיפור שלו.
  תחפשו ביום ליום ב' 10 שנים האחרונות איזכור למילה דרעי . מחקת אותו מעל פני האדמה . זה רק תזכורת כי אולי שכחת

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • מספיק קשקשן לך לישון אתה מגן על דיקטטור דרקי=קדפי=מוסוליני=צאוססקו=אסד=שהגבארא=סטאלין=אמיןדהדרעי
   זה יהדות זו תורת חכמי ספרד זה שס???????????????????

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב