"הקלטת מקורב הגראי"ל שקרית"(הקלטה)

האם מקורבו של מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א התבטא על הרב אמנון יצחק: "שקרן גדול?" בהקלטה נגדית שמוציאים אנשי הרב אמנון יצחק מכחיש הרב רוזנגרטן: "מעולם לא אמרתי דבר כזה". {מקורבי רבי אמנון}

האם מקורבו של מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א התבטא על הרב אמנון יצחק: "שקרן גדול?" בהקלטה נגדית שמוציאים אנשי הרב אמנון יצחק מכחיש הרב רוזנגרטן: "מעולם לא אמרתי דבר כזה".

בהקלטה שפורסמה בעת האחרונה נשמע הרב יצחק רוזנגרטן נהגו ונאמן ביתו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן, הוא נשמע מתבטא בחריפות על הרב אמנון יצחק.

אחד ממתנגדיו של הרב יצחק התקשר לרב רוזנגרטן ושאלתו בפיו: "אני כל הזמן שומע רב מקלל את רבני ספרד, והוא אומר כאילו הרב שטיינמן תומך בו, אני עומד להתפוצץ אני לא יודע מה לעשות".

הרב רוזנגרטן: "זה דור שהכל שקר והפקר, כל אחד יודע שהוא שקרן גדול, הוא יודע מה שהרב שטיינמן אמר לו לעשות והוא לא עשה, הוא אמר לו לא ללכת לבד בבחירות והוא לא שמ, הבן אדם הזה התחתן עם רמקול".

אך כאמור, בהקלטה נוספת שפורסמה באתר 'שופר' נשמע הרב רונזגרטן מכחיש כי אמר את הדברים המיוחסים לו וכי מעולם לא אמר כדבר הזה על הרב אמנון יצחק.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב אמנון יצחק אדם אהוב מאוד אצל הקב"ה, אל תראו אם אתם לא מקבלים מכות עכשיו, על הפצת שקרים עליו מי שמפיץ, הקב"ה מכין לכם סיבוב מיוחד, אתם תקבלו מנה אחת אפיים מהקב"ה, כל מי שיוצא על עבד נאמן לקב"ה כמו הרב אמנון יצחק. השם ישמרהו ויחייהו. ויזכה ונזכה לראות פני משיח אמן.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. איש הביוב אילןן טיזי מה אומר על זה? תכין מזומנים לרב אמנון אני רואה איך אתה הולך לאכול אותה בבית המשפט

  אלדד |
  הגב
 3. בסד
  ברוך השם האמת תמיד מנצחת בסך הכל יש אדם טחד שמחרף את רבנו הרב אמנון יצחק אבל לא מצליח
  לו כל פעם מחדש לשקר את הציבור הרבי אמנון צדיק והעם אוהב אותו!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב