הקלפיות נפתחו – עידכונים מכל המוקדים

לפני זמן קצר נפתחו הקלפיות ב-55 רשויות שבהן אף אחד מהמתמודדים לא קיבל יותר מ-40% מהקולות, הקרב המרתק בירושלים ובצפת, ליאון מול ברקוביץ, גלבך מול אוחנה

לפני זמן קצר נפתחו הקלפיות ב-55 רשויות שבהן אף אחד מהמתמודדים לא קיבל יותר מ-40% מהקולות .ב- 2,944 הקלפיות יישארו פתוחות עד השעה 22:00 באותם המקומות כמו בסיבוב הראשון.

‏משה ליאון הצביע ברחביה ואמר "ליבנו עם תושבי הדרום, מקווה הלילה לאחד את ירושלים". אחרי שברקוביץ הקדיש רבע שעה לשאלות עיתונאים – ליאון סירב לענות לשאלות נוספות של התקשורת.

עידכון לשעה 16:00 עד כה הצביעו בירושלים מעל 8 אחוז – שזה 25 אלף מצביעים

בסיבוב הראשון משה ליאון השיג 33% ועופר ברקוביץ' סיים עם 29%. לכל אחד מהם יש גיבנת על הגב: ליאון לא הצליח להביא "מצביעים חופשיים" וכל מה שיש לו זה גושי מצביעים של דגל התורה ושל ש"ס. מהצד השני, לברקוביץ' אין גושי מצביעים.
מוקד מעניין נוסף – צפת – גלבך החרדי ינסה לעשות את הבלתי ייאמן ולנצח את אוחנה שהיה קרוב מרחק יריקה מ-40 אחוז.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חסיד אמיתי זה חסיד ששומע בקול רבו. ואם האדמו"ר מסלונים הורה שב ואל תעשה איך יוסי דייטש יוצא להצביע? ודאי שהוא לא חסיד אמיתי אלא ירושלמי ללא נשמה...

  .

  יענקוש ליצ(מ)ן |
  הגב
 2. שמעתם? הרב קנייבסקי ישא תפילה להצלחת ליאון ובתוספת יתפלל גם למפלתו

  של ברקוביץ. אנשי דגל פירסמו בגאווה את התפילה. שאלתי האם היה אדמור אחד ולו הקטן ביותר שהיה נושא תפילה למפלתו של מישהו אחר?
  מסכן ר' חיים מאכילים אותו בושות. גם אתמול הוא לא הבין מה יש בכותל (ראינו סרטון ברור) סחבו אותו לשם או שאמרו לו למה והוא שכח או שבכלל לא סיפרו לו למה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב