הקמחא דפסחא של פתח תקווה (תמונות)

עמותת "חיים באהבה" החלה את מבצע "קמחא דפסחא", פרויקט לוגיסטי רחב היקף, שמטרתו לחלק לפחות 1,000 חבילות מזון למשפחות נזקקות לקראת חג הפסח. איסוף המוצרים נעשה בדרכים שונות והם יחולקו למשפחות על פי המלצות לשכות הרווחה האזוריות.

 

עמותת "חיים באהבה" החלה את מבצע "קמחא דפסחא", פרויקט לוגיסטי רחב היקף, שמטרתו לחלק לפחות 1,000 חבילות מזון למשפחות נזקקות לקראת חג הפסח. איסוף המוצרים נעשה בדרכים שונות והם יחולקו למשפחות על פי המלצות לשכות הרווחה האזוריות.

המבצע נערך בהתאם למסורת היהודית מדורי דורות במטרה לאפשר לכל משפחה ליהנות ביד רחבה מסעודות החג.

עמותת "חיים באהבה" הוקמה לפני כ-4 שנים כפרויקט קטן שנועד לספק ארוחת בוקר בבתי ספר לילדים שאין באפשרות משפחתם לצייד אותם בכריך. "מהר מאוד הוצפנו בהמון פניות להמשיך ולפתח את הפרויקט לאופקים חדשים", מספר קובי אביצור, יו"ר העמותה. "כיום אנו מחלקים סלי מזון למאות משפחות מידי שבוע ולפני החגים מספר המשפחות שפונות אלינו חוצה את האלף משפחות".

שי דובינקי, מנהל העמותה, מוסיף: "אנחנו מסייעים גם במוצרי חשמל ובריהוט וכן פועלים בכל ימות השנה לשמח ילדים חולים בפעילויות יזומות וימי כיף בבתי החולים ומחוצה להם. רק עכשיו סיימנו את פרוייקט צביעת בתים לקשישי העיר כחלק מיום מעשים טובים".

עוד אומר דובינקי: "מה שמאפיין את הארגון שלנו זה הקשר האישי עם המשפחות שמקבלות תמיכה מידי שבוע. אנו יודעים כמה קשה לאותן משפחות בחיי היום יום ולכל משפחה ומשפחה אנו עוזרים ומסייעים כפי יכולתנו בצורה הפרטנית שהכי מתאימה לה. אנו פונים לכל הציבור לעקוב אחרינו בפייסבוק ולחוות את הפעילות הענפה של הארגון וכמו"כ מי שרוצה לסייע בכל דרך  מוזמן ליצור איתנו קשר בטלפון: 0747755510

__-____________-204x300 ____-______-204x300 2015-03-29 14.47.47 2015-03-30 07.58.58 2015-03-31 02.25.38

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כתבה לא כ"כ מפתיע…
  מספיק להכיר את מר אביצור המוכר כאיש שכל כולו חסד המציע עזרה וסיוע לכל נזקק ואינו ממתין ל'פנייה רשמית'…
  ובמשפט אחד: אמרת 'קובי אביצור' – אמרת 'איש חסד'!

  חיים |
  הגב
 2. עמותה מדהימה, עשייה מבורכת. מהם ילמדו וכן יעשו, זו עשייה לשם שמים עם כל הלב ועם כל הנשמה והכול ב א ה ב ה

  א איד |
  הגב