הקמפיין האנטי חרדי – ממשיך? 

אמש הופצו ברשת מודעות דומות למודעות קמפיין "הבית היהודי" בירושלים שנגנז, שהלביש סממנים חרדיים על המועמדים השונים. בסיעת 'הבית היהודי' מכחישים

שלשום עוררה מודעת הקמפיין של 'הבית היהודי' בירושלים, שהלבישה את שלושת המועמדים בסממנים חרדים ו"הפחידה" מפני התחרדות ירושלים, סערה ענקית, ומיד הוחלט להוריד את הקמפיין.

אלא שמתברר שבכל זאת יש מי שממשיך אותו: מאז שעות אחר הצהריים אתמול, הופצו ברשת מודעות הדומות לקמפיין רשימת "הבית היהודי-האיחוד הלאומי" בירושלים שנגנז לאחר הסערה.

המודעות החדשות גם הן מזהירות מהשתלטות חרדית על ירושלים, אולם בניגוד לקמפיין המקורי שנגנז, שלושת המועמדים הבולטים לראשות העיר, משה ליאון, עופר ברקוביץ' וזאב אלקין לא "מולבשים" בתמונה הזו בסממני לבוש והופעה חרדיים, ונכתב עליהם – עם התמונה הזו, סבבה?.

גורמים שונים טענו אמש כי משרד האסטרטגיה המוביל את הקמפיין מתכוון לעשות במודעות אלו שימוש בפרסומים בעיתוני סוף השבוע ועלוני השבת.

אלא שבסיעת "הבית היהודי – האיחוד הלאומי" בירושלים מתנערים מהמודעות ומבהירים כי לא מדובר בחלק מקמפיין הרשימה.

מפלגת מאוחדים בראשות אריה קינג מסרה בתגובה: "כפי שהזהרנו, המשך קמפיין ההסתה שמפעיל הבית היהודי בירושלים מוכיח כי לא היה מדובר בטעות אלא בהסתה מכוונת שמטרתה לשסות את תושבי ירושלים זה בזה״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.