הקמפיין הכושל למען אלאור עזריה (וידאו)

מאחורי הקלעים ניסה שרון גל איש תקשורת, מגיש תכנית בטלוויזיה, וח"כ לשעבר מ"ישראל ביתנו" לסייע, גל הפך עצמו כעת ליחצ"ן של משפחה אזריה ולמנהל הקמפיין. אך עד מהרה החלו הקשיים הכלכלים. {חובות וצ'קים חוזרים }

אלאור אזריה הצליח להסעיר מדינה שלימה, לפני 4 חודשים בחברון הכדור שירה הצליח להפיל את שר הביטחון מכסאו ולזעזע את המערכת הפוליטית.

מאחורי הקלעים ניסה שרון גל איש תקשורת, מגיש תכנית בטלוויזיה, וח"כ לשעבר מ"ישראל ביתנו" לסייע, גל  הפך עצמו כעת ליחצ"ן של משפחה אזריה ולמנהל הקמפיין.

בין היתר גייס מתנדבים ותפעול קבוצות בפייסבוק הוא הפיק את האירוע המרכזי – ההפגנה בכיכר רבין שם נאם.אך מכל הדיבורים נותרו בעיקר החובות והקשיים.

רונן יעקבי התגייס לעזור. הוא הסכים לתרום ציוד ולגבות מחיר רק עבור עובדים ושינוע. לאחר שורה של לחציםרונן קיבל צ'ק על סך 20 אלף שקלים, שהגיע מתורם אלמוני. הצ'ק הופקד וחזר. התורם כבר לא מתגורר בכתובת הרשומה על הצק.

שרון גל גייס את עורכי הדין אייל בסרגליק ואילן כץ, הם סיכמו עם גל על שכר טרחה של 470 אלף שקלים בינתיים הם קיבלו רק 30 אלף. השבוע הם שקלו לבקש מבית הדין להפסיק לייצג את החייל אזריה.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.