הקמפיין של להב"ה שמעורר סערה

פורום התחבורה הציבורית הכולל את מפעילות חברות התחבורה הציבורית הפרטיות, מחזק את הנהגים ומגנה בתוקף את הכרוז: "אנו קוראים לכלל הגורמים המוסמכים לפעול על מנת לעצור הסתה זו ולהפסקת פעילותם של הגורמים המסיתים באופן מידי". {לא טוב שההגה בידי מוחמד}

ארגון הימין "להב"ה" של בנצי גופשטיין פרסם בעיר קריית ארבע פליירים הקוראים לראש העיר למנוע העסקת נהגים ערביים בחברת "אגד". "אנחנו לא רוצים שמוחמד יתחיל עם בנות הקריה", נכתב בעלון. מזכיר "כוח לעובדים": "לא נשתוק על הפליירים הגזעניים הללו"

כרזה של ארגון להבה הקוראת ל"אגד" לא להעסיק נהגים ערבים שלא סיימו שירות צבאי

פורום התחבורה הציבורית הכולל את מפעילות חברות התחבורה הציבורית הפרטיות, מחזק את הנהגים ומגנה בתוקף את הכרוז: "אנו קוראים לכלל הגורמים המוסמכים לפעול על מנת לעצור הסתה זו ולהפסקת פעילותם של הגורמים המסיתים באופן מידי"

פורום תחבורה ציבורית הכולל את מפעילות חברות התחבורה הציבורית הפרטיות אגד תעבורה, מטרופולין, קווים, סופרבוס, אפיקים ונתיב אקספרס מסרו בתגובה לכרוז גזעני שהופץ על ידי ארגון להב"ה, כי "היום הובא לידיעתנו כי ישנם גורמים המסיתים נגד עובדי חברות התחבורה הציבורית.

הסתה זו מכוונת בראש ובראשונה אל ציבור נהגים ישר ואמין שמבצע את עבודתו נאמנה מידי יום למען טובתם ונוחיותם של כלל תושבי ישראל.

לא נשתוק לנוכח הכרוזים המבישים ונפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו על-מנת לעצור סחף ההסתה נגד עובדי התחבורה הציבורית.

בהתאם לכך, אנו קוראים לכל הגורמים המוסמכים לפעול על מנת לעצור הסתה זו ולהפסקת פעילותם של הגורמים המסיתים באופן מידי."

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אלו שאין מפגינים ואינם מוחים נגד השמד והזימה של מדינת השמד הם מזרע עמלק והמן. הקב"ה כבר יוקיע אותם מתוכנו! תתבישו לכם. רק יהודים כשרים קדושים יראים ושלמים שיש להם דעת עומדים ובוכים על כבודן של בנות ישראל. על כבוד מלכות שמים. אבל אלו לו מוחים על כבוד ד' ית' שמו, לא מזרחיסתים ולא שטיימניסתים (הם מזרע מבני בניו של המן למדו בבני ברק) ועמלקים היינו הך גם לא מפגינים ודו"ק.

    על אלו שאינם מוחים כבר אמרו חז"ל על כבודכם מחיתם ועל כבוד ד' לא מחיתם. והכתיב: ולא תחללו את שם קדשי ? ? ? רק שזה נוגע לקישקע שלהם מפגינים, על חילול שבת לא מפגינים, על מצעד התועיבה הם לא מפגינים, ועל עוד דברים שהחרדים הפגינו בעבר פלג בני ברקי לא מפגינים, גועל נפש.

    המפגינים החרדים פשוט בכלל לא מפחדים מכלום, ולא יפחדו מכלום. רק מהשם יתברך שמו לעד, הם מפחדים ממנו ומקיימים רצונו ומקדשים שם שמים ברבים. והם ימשיכו להפגין בתוקף עד ביאת המשיח שאז יבטל גזירת גיוס השמד והניאוף.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב