הקמפיין: ביבי ושרה יצאו לטייל – גלריה

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעיתו יצאו בשנה האחרונה לעזרת התיירות בישראל והצטלמו לטובת קמפיין שהשיק משרד התיירות.
נתניהו  אמר על הפרויקט: "נרתמתי בשמחה לפרויקט כדי להציג בפני העולם את פניה היפות של מדינת ישראל. ארץ זבת חלב ודבש. כל מקום שביקרנו בו היה יותר יפה ומיוחד מזה שהיינו לפניו. התיירות היא מנוע צמיחה כלכלי שאנחנו צריכים לטפח. חשוב להראות לעולם את ישראל כמדינה מתקדמת, נאורה, מורכבת מנופים מגוונים, עם חיי לילה תוססים. מדינה שמכבדת את כל הדתות. בישראל נמצאים מקומות קדושים לכל הדתות ואנו מקפידים על חופש הדת וחופש הפולחן. היה לי חשוב להראות גם את הקשר העמוק של עם ישראל לארץ ישראל ועל זה שמתי דגש בביקוריי בירושלים ובמצדה".

צילומים: לע"מ

ביבי 16 ביב 15 ביב 14 ביבי 13 ביבי 14 ביבי 12 ביבי 10 ביבי 9 ביבי 8 ביבי 7 ביבי 6 ביבי 5 ביבי 4 ביבי 3 ביבי 2 ביבי

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שימו לב שבכול תמונה יש לו חולצה אחרת.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. פריצות!!!!!!!!!!!!!!!!

  הדג מסריח מהראש!!! והפאה הנכרית שמעליו מסריח ביותר!!! (איכסא-לקא) היצר הרע מכשיל האשה עם הקישוט של הפאה נכרית, שתגרה המון גברים ברחוב, ואח"כ הם נכשלים מזה בהרהורים רעים, וכל מיני עבירות, כל היום ולילה להחטיאם ביותר, כגון להתאוות לאשה אחרת, (הרי אסור ליתן עיניו באשה אחרת) וידוע כי גדול המחטיאו יותר מן ההורגו, ה"י, האשה הזאת הלובשת פאה, שורפת בנו, ואוכלת אצלה כל חלקה הטוב שהיה בה, ר"ל, כמו שהנביא אומר: גם כי תרבו תפילה אינני שומע, ידכם דמים מלאו. "הפאה היא בושה הכי גדולה לעם ישראל". הפאה היא הדם!

  חובתנו חובת השעה, כאשר באים לבלע את הקודש, כאשר השי”ת דורש מאתנו לשוב בתשובה שלמה, כולנו ממש ללא יוצא מן הכלל, וידוע שרוב הרבנים "הגדולים" בדורינו אסרו ללכת עם פאות, וגם הפאות שהתירו הם פאות שנראות כמו קן או קש, אז המסקנה היא, שהפאות שהנשים הולכות היום הם אסורות בהחלט באיסורים מוחלטים.

  אנא ד’ בזכות התשובה של הנשים צדקניות, שמהיום ילבשו רק מטפחת, אמור לכל צרותינו די, ובטל מעלינו כל גזירות קשות ובימים אלו הראנו רק נסים ונפלאות כאשר בימי מרדכי ואסתר וכל המחשבות והגזירות יתהפכו כולם לטובה ולברכה.

  נא ערה עלינו רוח ממרום ופרוש עלינו סוכת שלומך סוכת רחמים וחיים ושלום, ונהיה כולנו כאיש אחד בלב אחד לאהבתך וליראתך ולעבדך בלבב שלם, ונזכה כולנו יחד לראות בהרמת קרן התורה היראה והצניעות בקרוב בשובך לציון ברחמים, בביאת משיח צדקנו בב”א.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • מטומטם גמור, די כבר להאשים את הנשים בכל בעיות העולם, מה איתך הכל בסדר? תפילה רכילות לשה"ר בן אדם לחברו וכו'?

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב