הקנאים נגד הפסיכולוגית: "מטפלת בבחורי ישיבה"

פשקווילים פוזרו הלילה ברחבי העיר בית שמש כנגד פסיכולוגית בבית שמש, המוסמכת מטעם העדה החרדית לטפל בנערים החרדים. כותבי הפשקוויל מזהירים את הציבור החרדי לא ללכת לפסיכולוגית שטוענת כי מדובר בקנאה. "הרבנים תומכים בי"

פשקווילים פוזרו הלילה ברחבי העיר בית שמש כנגד פסיכולוגית בבית שמש, המוסמכת מטעם העדה החרדית לטפל בנערים החרדים. כותבי הפשקוויל מזהירים את הציבור החרדי ש"לא ללכת לפסיכולוגית".

וכך כתוב בפשקוויל: זה מה שקורה בתוך הקהילה החרדית בבית שמש, לפני שבועיים פרסמה …שהיא "בוגרת אוניברסיטת בר אילן", ושהיא פסיכולוגית ב"אישור מו"ץ מהעדה החרדית", לאחר שננזפה ע"י מו"ץ העדה החרדית, חזרה על קיאה והוסיפה פשע על פשע, "אשה מטפלת בבחור ישיבה" רח"ל, הייתכן שנשתוק על פשעים שכאלו…שיהיה ברור. פירצה קוראת לגנב, אם לא נמחה כהלכה בטלפון של הפורצת: -( כאן מגיע המספר טלפון) תהיה זו רק ההתחלה של "ויציצו כל פועלי און".

בתגובה 'לאקטואליק' אומרת הפסיכולוגית: "מודבר כאן בקנאה נטו". לדבריה. "מדובר באנשים שמחפשים רוע ולא מחפשים באמת לעזור לציבור. הפסיכולוגית אומרת עוד כי היא "מתייעצת עם רבנים בכל שלב ושלב", היא סיפרה לנו כי מספר קנאים באו לרב השכונה אנשים בשביל לשכנע את הרב שיחתום להם נגדה, "הרב לא הסכים לחתום כי זה שקר" .

לסיום היא אומרת: "כל מי שרוצה לבוא לטפל אצלי, שישאל את הרב שלו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.