הקנאים נדהמו: האקטיביסט מת"א הצטרף למחאת הגיוס

פעילי נטורי קרתא הפגינו היום (ראשון)ליד ביתו של יעקב ראשי ברמת בית שמש, עורך הדין ברק כהן, הגיע לתמוך בקנאים ועורר את זעמן של הנשים במקום. צפו בתיעוד.

בצהרים התקיימה הפגנה ליד ביתו של יעקב ראשי ברמת בית שמש, פעילי נטורי קרתא הגיעו לשם עם דוכני הסברה ומחו כנגד "מסע הצייד" אותו מנהל ראשי, כהגדרתם. מי שהצטרף לקנאים היה עורך הדין ברק כהן, שבא אף הוא כדי לתמוך במפגינים החרדים נגד הצבא.

כהן, אקטיביסט חברתי ממובילי הקמפיין ״באים לבנקאים״ במהלכו היה אורב לבכירי הבנקאים עם מצלמה ומטיח בהם האשמות ושאלות קשות, כהן מוכר לציבור מעימות שהיה לו עם שרת התרבות והספורט מירי רגב .

״לכל אדם במדינת ישראל יש את הזכות להפגין ולבקר את החלטות הממשלה. לכל אחד.״ אומר כהן בשיחה עם ׳אקטואליק׳. ״ויש ציבורים, ביניהם הציבור החרדי המכונים חרדים הקיצוניים, שזכותם הדמוקרטית להפגין נרמסת אם על ידי סילוף האירועים או בפיזור ההפגנות בניגוד לחוק כפי שקרה היום בהפגנה בבית שמש, שהגיע שוטר ופיזר את ההפגנה בניגוד לחוק״.

בתיעוד שהגיע מהמקום נראה כהן מתעמת עם תושבי המקום, נשים דתיות לאומיות, שזעמו על  כך שבא להביע תמיכה במפגינים החרדיים, ״האנשים האלה כמעט הרגו את הבת שלי״, הטיחה בפני עורך הדין כהן, אחת מתושבות המקום, לא ברור לאיזה מקרה התכוונה, כהן השיב כי זה כבר עניין לטיפול המשטרה אך עקרונית זכותם להפגין נגד הגיוס לצבא שבעיניו של כהן מדובר בזכות בסיסית בדמוקרטיה, כאמור.

יעקב לדרמן, צלם פלאש 90 תיעד

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. סוחר בנשמות של בחורי ישיבות!!!

  סוחר בנשמות של בחורי ישיבות!!! כל הציבור החרדי באמריקה יודעים כבר שמאיר פרוש ושאר חברי הכנסת הנקראים חרדים, כגון גפני פרוש ליצמן מ"קלב" וכו' הם סוחרים בנשמות של בחורי ישיבות, תמורת מינויים של שרים וסגני שרים ומשכורות גבוהות. הם מכרו אלפי בני ישיבות לצבא השמד.

  ובשם כל ישראל, אני קורא לחברי הכנסת פרוש גפני וכו' וחבריו מש"ס, אגודת ישראל, ודגל התורה, לא לפגוע יותר בעולם התורה, ולא להכנס למו"מ עם השלטון הישראלי על מכסות ומספרים.

  אלא להגיד להם שאין אנו מוסרים לצבא השמד שלכם אף לא בחור אחד, בין עילוי ובין חלש, בין חכם בין טיפש, כי כל בחור עולם מלא של כל העולם כולו, ולא להתפתות למינויים של שרים או סגני שרים ומשכורות גדולות ככל שיהיו, כי על עולם התורה צריך לשמור מכל משמר. ולזכור שחז"ל מלמדים אותנו ש"יש דין ויש דיין" היינו דיין האמת.

  סוחר בנשמות של בחורי ישיבות!!! |
  הגב
 2. כל הכבוד לנוטרי קרתא

  צריך להפגין נגד ממשלת הזדון רק הורסים את הדת בארץ הקודש כל הכבוד לנוטרי קרתא

  חיליק שמולביץ |
  הגב