"הקנייה שעשתה לי חוויה מתקנת לקניות" (גלריה)

נס הקנייה העונתית: העיתונאית שרי טולדנו יצאה עם בנותיה למסע קניות סתיו-חורף 2017 והתכוננה אליו כאל סוג של עונש. לתדהמתה הגדולה, הן סיימו את המסע בשעה וחצי, כולל התלבטויות, מדידות, התייעצויות ותשלום בקופה # הנס רשום על שם רשת 'רנואר' שהשכילה להמציא להן את כל הקולקציה העדכנית והיפהפייה ביותר, שקולעת לטעמם של כולם. צפו בגלריה {העיתונאית שיצאה מרוצה מ'רנואר'}

אם צעירה בת 25, נשואה טרייה בת 22, נערה בת 17 ואימא שגילה שמור במרפי שב"כ, יצאו לדרך. ולא, זו לא התחלה של בדיחה. הלוואי. אלא התחלה של מסע קניות. המשימה: הצטיידות בקולקציית סתיו-חורף 2017 שתענה לגזרות הגוף ולגזרות האופנה. האביזרים הנלווים: רשימה ארוכה, כרטיס אשראי שלא בטח יספק אותו, ורגליים נכונות לחזור הביתה, במצב של שיתוק חלקי.

 

הפתעת ההפתעות: אחרי שעה וחצי של שיטוטים, הן חזרו הביתה ורוב שללן בידן וחיוך על פניהן. לכרטיס אשראי שלום. לרגליים שלום.

איך קרה הנס?

לעיתונאית שרי טולדנו הפתרונים. "הגענו לשדרה בממילא, נכנסנו לחנות האופנה הראשונה – ולא מצאנו דבר. אני יודעת שככה זה על פי חוק מרפי, רק שמרפי דואג שבחנות העשירית ונמצא, ולמרבה המזל, אחת מבנותיי אמרה שהיא רוצה לקנות "מעיל רוח בורדו כמו של יעל" בת הדודה שמצאה מעיל כלבבה ברשת 'רנואר', אחרי שיטוטים שלא מביישים פטרול לילי.

 

נכנסנו ל'רנואר' לקנות לה "מעיל כמו של יעל", ויצאנו עם שלל, שכעת כולן רוצות: "עליוניות כמו של אביגיל", "קרידגנים כמו של מיכל", "שכפ"ץ מעלף וצעיפים כמו של ברכי". ואני? אתם מוזמנים לראות אותי עם הקולקציה, בריאיון הקרוב שאני עורכת עם מנהל חברה ממשלתית גדולה.

רכשנו שם קולקציה לשבת ולחול ואפילו שמלת אירועים מדהימה לחתונה של בן הדוד. שלא לדבר על הנעליים והמגפונים המדהימים שבמבצע והמעילים שקשה היה לבחור ביניהם. השארנו סכום מכובד, אבל סביר בהחלט, בהתחשב בקנייה לכל העונה כמעט!

 

"האמת? שאני קצת בהלם", מודה טולדנו, "אני רגילה למסע קניות ארוך ומתיש, שיוצאים ממנו עם שלל מועט שאינו מצדיק את השעות הארוכות והרבות שהוקדשו לו. הפעם קרה לנו סוג של נס! ב'רנואר' מצאו הבנות ומצאתי אני את כל הקולקציה המדהימה, הצבעים הטרנדיים, הגזרות האופנתיות המותאמות לאישה ולבת הדתית-חרדית, שילובים של מערכות בגדים ואקססוריז משלים – במגוון עצום ובמחירים הוגנים.

"לא שהבנות לא התלבטו. הן התווכחו בין הקרידגנים החלקים לבין הפסים ולקחו גם וגם. התלבטו בין צבעי המעילים עד שנפלה ההכרעה על מעיל כחול. הצוות של 'רנואר' היה נפלא ונכון לשרת את הלהקה שפשטה על החנות, ומגיע להם צל"ש מיוחד על הסבלנות ועל העזרה".

 

סוף טוב הכל טוב. "הבנות היו מאושרות כשחזרנו רעננות ושמחות, והן מקבלות המון מחמאות על הבגדים המדהימים והמחמיאים. הקנייה ב'רנואר' עשתה לי חוויה מתקנת לקניות. מעכשיו, כל עונה אדע ללכת ישר 'לרנואר', בלי להתלבט. הרשת שהשכילה לקלוע לכל הטעמים, גם לטעם שלנו!"