הקץ לביזיון: חוק איסור צילום חיילי צה"ל – אושר

החקיקה תהיה נגד מי שיתעד חיילי צה"ל בתפקיד ויפיץ את החומרים, בכוונה לערער את רוח חיילי צה״ל ותושבי ישראל. במידה והיתה כוונה לפגוע בביטחון המדינה – העונש יוכפל

לפני מספר דקות אישרה וועדת השרים לענייני חקיקה את הצעת חוק ״איסור צילום ותיעוד של חיילי צה"ל״ שיזם יו״ר סיעת ישראל ביתנו, ח״כ רוברט אילטוב, בתמיכתו של שר הביטחון, מר אביגדור ליברמן.

הצעת החוק צפויה לעלות להצבעה במליאה ביום רביעי בקריאה טרומית.

החקיקה תהיה נגד מי שיתעד חיילי צה"ל בתפקיד ויפיץ את החומרים, בכוונה לערער את רוח חיילי צה״ל ותושבי ישראל. במידה והיתה כוונה לפגוע בביטחון המדינה – העונש יוכפל.

יוזם החוק, יו״ר סיעת ישראל ביתנו, ח״כ רוברט אילטוב: ״הגיע הזמן לשים סוף להפקרות הזאת, לא יתכן שכל פעיל או ארגון שמאל, אשר נתמך ע״י ישויות זרות, יקבל גישה חופשית ויתעד באין מפריע את חיילי צה״ל בעת מילוי תפקידם. עלינו מוטלת האחריות לספק לחיילי צה״ל את התנאים האופטימליים לביצוע תפקידם, מבלי שיצטרכו לחשוש שארגון שמאל כזה או אחר יפיץ את תמונתם לשם עשיית שיימינג והטלת קלון עליהם״.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בשנת תשעג כשעלה הנושא של גזירת הגיוס, הרב שטינמן אמר לפרסם בכל מקום, א, איסור גמור ללכת לצבא ב, על ההורים לשמור ולהשגיח על הילדים שלא ילכו לצבא. ג. אסור לח"כים ולעסקנים להרשות להם לקחת. ד. חייבים למסור את הנפש על זה וללכת לכלא, להיהרג או לברוח מארץ ישראל. הרב שטינמן אומר שאסור להרשות להם לקחת אז איך הח"כים הבוגדים מוכנים למסור להם. מכסות ויעדים אימתניים של 54,000 בחורים ואברכים?!

  בשנת תשע"ג כשעלה הנושא של גזירת גיוס השמד,
  מרן הרב שטינמן זצ"ל אמר לפרסם בכל מקום,
  א, איסור גמור ללכת לצבא
  ב, על ההורים לשמור ולהשגיח על הילדים שלא ילכו לצבא.
  ג. אסור לח"כים ולעסקנים להרשות להם לקחת.
  ד. חייבים למסור את הנפש על זה וללכת לכלא, להיהרג או לברוח מארץ ישראל. הרב שטינמן זצ"ל אומר שאסור להרשות להם לקחת אז איך הח"כים הבוגדים מוכנים למסור להם. מכסות ויעדים אימתניים של 54,000 בחורים ואברכים חרדים?!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. בקשה נחוצה לאחינו היקרים

  הדבר מאוד פשוט שעם היצר הרע לא מתווכחים אלא מורידים לו את ה-ראש' כמו שעשה חושים בן דן לעשיו. כשהוא לא שמע אותו הוא לא קיבל ממנו דעות רקובות ולא הושפע ממנו ולכן אנחנו צריכים לעמוד על שלנו עד הסוף כי התוכנית שלהם היא מתוחכמת לגרום ליהודים להיות חילונים או …

  יש דעת תורה ברורה של כל גדולי ישראל היום נגד הליכה לצבא של בחור שומר תורה ומצוות הגם שהוא לא לומד. וגם הרב עובדיה כתב איגרת עם ההלכה הזאת בתשס"א. מי שיעשה שאלת חכם וצריך לעשות שאלת חכם כדרך כל שומר תורה ומצוות יקבל תשובה שאסור לו בשום פנים ואופן ללכת לצבא השמד.

  הצבא ככור היתוך חילוני מנוהל בחילוניות, וגם חוקי הצבא הם חוקים חילוניים, וכן התרבות, וכן האווירה, וכן השפה החילונית המלוכלכת, וכן המורשת, וכן אגף חינוך חילוני, וכן המפקדים החילונים, והמרות הצבאית, (מרות חילונית היא דבר מאוד בעייתי) וכן הנשים (שאגב נמצאות גם ביחידות המיועדות לחרדים למרות שמספרים לך אחרת) כשהכל נמצא תחת מרות אז לתורה, יש אמירה שחרדי או שומר תורה ומצוות שלא ילך לצבא חילוני, כי בסיכון גבוה עד עצום להתקלקל (כפי שכבר ראינו בעבר ואנחנו רואים לצערנו בהווה) ולהתקלקל, עפ"י התורה, זה הקטסטרופה מס' 1 שעלולה לקרות ליהודי בימי חייו.

  אל תביאו דוגמא מהסטייפלר בצבא הרוסי, קודם כל צבא רוסי נוהל כצבא מקצועי בניגוד לצהל שמנוהל כצבא העם ככור היתוך חילוני ואף אחד לא התנהל מולך שם שבא להתיך אותך לתוכו תרבותית, וגם לא היו שם נשים. אבל בארץ הצבא מנוהל בצורה חילונית לגמרי, והסיכון להתקלקל מאוד גבוה. וחוץ מזה היצר הרע יותר חזק מהאדם אחד על אחד, ואלמלא הקב"ה מסייעו אינו יכול לו. ומי שמכניס את עצמו בידיים למקום סכנה רוחנית לא יקבל את הסיעתא דשמיא הכל כך נחוצה לו להתגבר על היצר הרע. "סחור סחור אמרינן לנזיר ולכרמא לא תקרב" ו"פגע בך מנוול זה מושכהו לבית המדרש".

  סחור סחור אמרינן לנזיר ולכרמא לא תקרב -פגע בך מנוול זה מושכהו לבית המדרש |
  הגב