הקצינים שקיבלו הטבות ישיבו את כספם

גורם בצה"ל אמר הערב כי הוחלט כי אלוף משנה אורי יפרוש מצה"ל, וישיב לצבא את כל סכום תוספת השכר שקיבל בשנים האחרונות, עד השקל האחרון אותו קיבל בעקבות הטבות מהרב הצבאי הראשי {גורם בצה"ל}

הרמטכ"ל רא"ל גדי איזנקוט, החליט לנזוף נזיפה פיקודית ברב הצבאי הראשי, תא"ל הרב רפי פרץ, ובראש מחלקת ביטחון מידע בצה"ל, לאחר שנהגו באופן שאינו ראוי, הרבצ"ר ננזף לאחר שהמליץ למועצת הרבנות הראשית להכיר בראש מטהו הקודם כרב פיקוד המקביל בתנאי השכר שלו לרב העיר. זאת בניגוד לנוהלי הצבא.

על פי הדיווח, ראש המחלקה, אשר שירת בעבר כראש מטה הרבנות, תוגמל בשכר של רב פיקודי הזהה לשכר רב ראשי של עיר. ראש המטה אמנם הוסמך לרב עיר, אולם מאחר שלא שימש כרב פיקוד לא היה אמור לקבל שכר על פי דרגה זו.

גורם בצה"ל אמר הערב כי הוחלט כי אלוף משנה אורי יפרוש מצה"ל, וישיב לצבא את כל סכום תוספת השכר שקיבל בשנים האחרונות, עד השקל האחרון. יצויין כי מדובר בסכום שמגיע לכדי עשרות אלפי שקלים.

קצין נוסף בדרגת רס"ן, שרגא דהן, ישיב את כל תוספת השכר שקיבל מהרגע שעלה שכרו, ואילו רב צבאי נוסף בדרגת רס"ן, שמשון קליין, ננזף על-ידי ראש אגף כוח האדם בצה"ל, כיוון שניסה באמצעות קשריו להשפיע על הרבנות הראשית בנושא.

לאור המקרה, מונה ראש אגף התכנון לשעבר, אלוף נמרוד שפר, לבדוק את כל סוגיית ההכרה בתארים מתקדמים בצה"ל וכל ההיבטים הכרוכים בכך.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בשורה טובה ושמחה גדולה שיש אישום חמור נגד חיילי נצח יהודה!!!! החרדקי"ם: הם כת של "שמד וניאוף" ממש משמח אורה ושמחה. היום יום שמח!!!!!!!! בצהל מותר: לחלל שבת, לאכול כריכים עם חזיר, שמביאים מהבית, ולהפוך את הצבא לבית זונות אחד גדול, של קצינים וחיילות.. הגיע הזמן להוציא האמת לאורה, ולשמוח בנפילת רשעים עוכרי יהודים החרדים לדבר השם.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב