הקרב בין הפלגים הליטאים: פורסמה רשימת "המטרידים"

בחודשים האחרונים התגייסו פעילי עיתון הפלס בניסיונות שונים להילחם מול החברות הגדולות במשק ומשרדי הפרסום, בפלג המרכזי החליטו שלא לנוח על זרי הדפנה ולהשיב מלחמה. היום התפרסמו בתפוצת מיילים נרחבת חלק משמות המטרידים

 

המלחמה בין הפלגים הליטאים נותנת את אותותיו. בחודשים האחרונים, אנשי הפלג הירושלמי על שלוחותיו מנהלים קרב איתנים כנגד  עיתון 'יתד נאמן' במטרה להביא לפגיעה ממשית בעיתון שמייצג את רוב גדולי ישראל.

בחודשים האחרונים התגייסו פעילי עיתון 'הפלס' בניסיונות שונים להילחם מול החברות הגדולות במשק ומשרדי הפרסום, לצד פעילותם להעברת מבוטחים בין הקופות חולים – וזאת  במטרה לפגוע בצורה משמעותית בעיתון.

בערב חג השבועות, "יתד נאמן" במהדורה החינמית יצא עם 40 עמ' בלבד. בפלג הירושלמי סבורים כי העיתון הצטמק בשל המלחמה שמנהלים אנשי 'הפלס' כנגד משרדי הפרסום.

בקו הפנימי של ועד ידידי 'הפלס הקריין הכריז על "יום חג", לא היה כדבר הזה, המאבק נושא פרי", נאמר שם.

 

במקביל, פטרונו של העיתון הנדיב הרב שמעון גליק הגיע לישראל. על מה ולמה?, ביתד לא מנדבים פרטים ואילו בהפלס  מייחסים את נסיבות בואו למאבק הפנים הליטאי ולבעיות משפטיות שקיימות בהנהלת יתד נאמן.

 

בעקבות המלחמה של אנשי הפלג הירושלמי, גורמים בפלג המרכזי החליטו שלא לנוח על זרי הדפנה ולהשיב מלחמה. היום התפרסמו בתפוצת מיילים נרחבת חלק משמות המטרידים המתקשרים לחברות במשק ולמשרדי הפרסום

 

ברשימה מופיעים  אחד מהמרכזים של פרוייקט ההטרדות  שהוא גם אחראי על הפצות מיילים ופעילויות שונות.

 

לטענת אנשי הפלג המרכזי, לא רק, ישנם כאלו המטרידים בזוגות כאשר גם האיש וגם האישה עומדים ומטרידים מפרסמים ביתד נאמן, לפעמים גם הבנים שלהם מצטרפים לחגיגה.

 

מודיעין עילית גם היא לא נופלת, ישנם כמה וכמה שמות המטרידים, אנשי המאבק מבטיחים כי  השמות במלואם יחשפו בימים הקרובים.

 

יצויין, כי בימים אלו שכרו החברות עו"ד שייצג אותם כדי להגיש תלונה מסודרת במשטרה על הטרדות והפרעה בניהול העבודה, ועבירות נוספות בחוק.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רעידת אדמה 3000 מבוטחים עזבו את מכבי, עקב החרמת הפלס.
  הפרטים המלאים באתר הביטוח לאומי

  שמואל |
  הגב
 2. יתד השתגעו ???? מי בדיוק הטריד אם לא הם ? ? כל מי שהעז לפרסם בהפלס קיבל טלפונים של קללות ואזהרות, יש לי בבית מייל שקרוב משפחתי קיבל בגלל שפרסם בהפלס.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב