הקרב בין ישי לבנט לשיא • הרב שמואל אליהו הגיע לבית הרב מאזוז

הקרב בין בנט לאלי ישי לשיא • הרב שמואל אליהו מבכירי רבני הציונות הדתית הגיע לבית הרב מאיר מאזוז פטרונה הרוחני של מפלגת "יחד" ובירך על האחדות. בכך מסמן הרב אליהו את העברתם של מאות קולות מ'הבית היהודי' ל"יחד".

הרה"ג שמואל אליהו הגיע לבית הגר"מ מאזוז: "באתי לברך האחדות ההיסטורית בין הציבור החרדי, הציונות הדתית וציבור כלל יראי ה'"
הערב (ראשון) הגיע הרה"ג שמואל אליהו לבית מרן הגר"מ מאזוז. הרב אליהו: "יש כאן אחדות גדולה ששמה לה למטרת על לשמור על שלמות התורה וכבודה ועל שלמות הארץ".

הרה"ג שמואל אליהו, מחשובי רבני הציונות הדתית, הגיע הערב (ראשון) לביתו של הגר"מ מאזוז בבני ברק. "באתי לבית הרב לברך על האחדות ההיסטורית בין הציבור החרדי, הציונות הדתית וציבור כלל יראי ה'. יש כאן אחדות גדולה ששמה לה למטרת על לשמור על שלמות התורה וכבודה ועל שלמות הארץ".

במהלך הפגישה, נדברו הרה"ג אליהו והגר"מ מאזוז על החקיקה האנטי דתית שאפיינה את השנתיים האחרונות, ובהקשר זה אמר הרה"ג אליהו כי "צריך להתחזק, ועם ישראל יתחזק".

בסקר 'מאגר מוחות' שפורסם ברדיו 'קול ברמה' נשאלו מניין מקבלת יחד קולות, ונמצא כי ש"ס היא מקור קטן – 12% מתומכי יחד הצביעו בבחירות הקודמות ש"ס. 16% באים מהבית היהודי, ורוב הקולות ממפלגות שלא חצו את אחוז החסימה, רובם עוצמה לישראל של ברוך מרזל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.