הקרב בשוק החלב: "טרה שילמו עשרות מיליונים לעדה החרדית"

במשך עשרות שנים שלטה תנובה בנתח השוק של המגזר החרדי, אלא שבחודש האחרון 'טרה' השיגה תעודת כשרות שעלול להביא לעליית מחירים בשוק החלב – צפו בכתבה

לאחר  עשרות שנים של הגמוניה, שחקן חדש – ישן נכנס לשוק החלב החרדי, חברת 'טרה' קיבלה בחודש האחרון את כשרות 'העדה החרדית' ובכך מתווספת ליצרנית החלב הגדולה במשק – 'תנובה'.

אלא שהמעבר הזה שעשוי ליצור תחרות על ליבו של הצרכן החרדי, עלול מחד גיסא להביא לעליית מחירים, וזאת בשל סכומי העתק שהשקיעו 'טרה' בקבלת חותמת הכשרות.

בכיר ב'העדה החרדית' ל'כאן' מודה כי  חברת טרה השקיעה עשרות מיליונים בכדי לקבל את חותמת הכשרות של העדה החרדית, "מדובר בעשרות מיליונים" הוא מגלה, "אצל אגודה הסתפקו בשליטה ממצלמות מרחוק",הוא אומר "אצל העדה עלות הבאת המשגיחים שיפקחו מקרוב על החליבה יעלה כסף רב". דבריו של אותו בכיר מעלים חשש בקרב הצרכנים החרדים כי  הכסף שישלמו למשגיחים עלול להביא לעליית מחירים בשוק החלב אותו ישלם הצרכן החרדי.

ומי שעוד נהנה מהמעבר של טרה לעדה, הם היומונים החרדים שזכו לעדנה כאשר קיבלו קמפיין פרסום משתי החברות הגדולות שמתחרות על ליבו של הצרכן החרדי שמצידו מעדיף מבצעים.

"

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כותרת מעוותת ושקרית

    לא שלמו מליונים לעדה החרדית אלא השקיעו מליונים בהתאמת המפעל לכשרות

    מני |
    הגב