הקרב הוכרע • איצקוביץ ינהל את קמפיין 'יהדות התורה'

'יהדות התורה' יוצאת לדרך • לאחר ימים ארוכים הוחלט: 'תוצאות אפקטיביות' ו'בראשית' ינהלו את קמפיין הבחירות של המפלגה במגזר החרדי והחילוני • למעלה מ-8 מיליון שקל תקציב הפרסום של המפלגה.

מחממים מנועים: משרדי הפרסום שיובילו את קמפיין הבחירות של 'יהדות התורה' הם: תוצאות אפקטיביות ובראשית. "יהדות התורה" תצא בתוך מספר ימים בקמפיין שיתריע מפני הגזירות הכלכליות שיוטלו על הציבור החרדי ועל בני הישיבות לאחר הבחירות, בין היתר כדי להניע בוחרים אל הקלפי. כמו כן, הקמפיין יביע דאגה מההסתה נגד הציבור החרדי.

שעיה איצקוביץ – 'תוצאות אפקטיביות' יובילו את הקמפיין במגזר החרדי. 'בראשית' של מוטי קוטיינר יובילו את הקמפיין במגזר החילוני.

בהודעה הרשמית שפרסם מטה ההסברה של "יהדות התורה" נאמר כי המטה בחר הבוקר במשרד "תוצאות אפקטיביות" לנהל את קמפיין המפלגה לבחירות לכנסת תשע"ה-2015 במגזר החרדי. את הקמפיין במגזר הכללי ינהל משרד הפרסום "בראשית".

חברי המטה איחלו הצלחה למשרדים שנבחרו, והביעו הוקרה והערכה גם למשרדים האחרים שהגישו הצעות ראויות ומקצועיות. בכוחות משותפים אנו מתייצבים עתה על קו הזינוק, בשליחותם של מרנן ורבנן גדולי ומאורי דורנו שליט"א, מתוך תחושת אחריות והבנת גודל השעה. ניצבת בפנינו הזדמנות היסטורית לחזק את כוחה של "יהדות התורה", לקראת האתגרים הגדולים הניצבים לפתחה בקדנציה הקרובה, לכלל ולפרט.

שעיה איצקוביץ, מנכ"ל תוצאות אפקטיביות: "כבוד הוא לי לבצע את קמפיין יהדות התורה לכנסת, ואני מקווה כי בסייעתא דשמיא ויחד עם חברי מטה הבחירות של המפלגה, נזכה להישגים מרשימים ולקדש שם שמים. אני מבהיר בזאת שלאחר שהתייחסנו לשמועות על טוהר המכרז הוברר מעל לכל ספק שכוונות מטה ההסברה טהורות היו, לאור זאת בחרנו לשנות את דעתנו ולהציג בפני מטה ההסברה את אסטרטגיית הקמפיין שבו אנו מאמינים".

כמו ש"ס, גם יהדות התורה מנהלת שני מסעות הסברה מקבילים. ה"פנימי" מכוון לקהלה הטבעי, החרדי, המצביע מכוח הוראות גדולי ישראל, ואילו הקמפיין ה"חיצוני" מיועד לבוחרים שאינם חרדים.

תקציב הבחירות של המפלגה עומד על למעלה משמונה מיליון שקל, שיתקבלו ממימון הבחירות שמקבלת יהדות התורה מהמדינה. מספרם של ח"כי המפלגה, הכוללת את אגודת ישראל ודגל התורה, מגיע כיום ל-7. לפי ההערכות, המפלגה צפויה לשמור על כוחה או להתחזק במנדט נוסף. לפיכך, התקציב צפוי לכסות את כל ההוצאות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.