הקרב התדמיתי ברחוב החרדי: האיומים על החתן של הרב ברלנד, והרבנים שמגבים

בשעה שרבנים בכירים בחסידות ברסלב קראו לציבור להתרחק מהרב ברלנד, אנשיו הצליחו לגייס גיבוי מרבנים שתומכים בגרסתו בהם הרב מרדכי גרוס, הרב שלום ארוש, והרב עופר ארז. ועל האיומים על החתן.

חסידו של מנהיג 'שובו בנים', הרב אליעזר ברלנד, מנהלים קרב תדמיתי ברחוב החרדי. בשעה שרבנים בכירים בחסידות ברסלב קראו לציבור להתרחק מהרב ברלנד, אנשיו הצליחו לגייס גיבוי מרבנים שתומכים בגרסתו בהם הרב מרדכי גרוס, הרב שלום ארוש, והרב עופר ארז.

בשבוע שעבר, התגייס לצידו ראש מוסדות 'חוט של חסד' הרב שלום ארוש, שקרא לתלמידיו להגיע למחות מול בית המשפט בראשון לציון. "אנחנו לא מפסיקים לשמוח ולומר מזמור תודה עוד פעם ועוד פעם שנגמר הסיוט הזה", אמר הרב ארוש.

חתנו, של הרב ברלנד צבי צוקר, מראשי משמרת הצניעות בקהילת שובו בנים ומי שניהל את מוסדות 'שובו בנים', הפך את עורו ויצא כנגדו.

על פי הפרסום במיינט  צוקר הגיע בשבוע שעבר להתעמת עם ברלנד מול חוקרי המשטרה ולאחר מכן פורסמו הקלטות מביכות של הרב.

צוקר סומן כיריב מסוכן, וכעבור יממה הוא הותקף בבית הכנסת של חסידות תולדות אהרן במאה שערים .

מקורבי צוקר טענו למיינט שהוא פועל בהדרכת רבנים בכירים. לדבריו, בקרוב צוקר יזכה לגיבוי פומבי מצד רבנים חרדים מוכרים ומשפיעים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בואו ונניח שיש ממש בכל הזבל שמדברים נגד הצדיק

  בואו נגיד שכל מה שהמתנגדים אומרים זה נכון אז בנאדם שהיה תלמיד של הרב או אפילו נטרלי לא הפסיד דבר כי מה יקרה כשיגיע לשמיים יגיד ״מה אתם רוצים חשבתי שהוא צדיק והכל עלילות״ אבל אדם שהלך לצד השני וכבר קבע ופסק לעצמו שבוודאי חס ושלום הכל אמת והרב הוא…אז לר יהיה מה להגיד והם יגמרו בדיוק כמו קורח ועדתו שתבלע אותם האדמה ויאבדו את חלקם בעולם הבא וישרפו בגהינם אלפי שנים ולא יעלו… וכי יש אדם יוצר מטורף לעשות שטות כזאת להמר כזה הימור?!?

  היזהרו מגחלתן!!!

  ועוד שכבר ראינו כמה וכמה פעמים אנשים שדיברו נגד הרב ברלנד וקרו להם דברים קשים וצרות משונות… פחד פחדים!!!!!!!!!

  שלומי |
  הגב