הקרב מתחמם: "חובה לשמוע בקול מועצת החכמים" (וידאו)

פיצול ש"ס: 20 רבנים חתמו על מכתב המורה: "חובה להישמע למועצת החכמים". בש"ס מבטיחים: זהו מכתב ראשון לקראת שרשרת מכתבים. וידאו

במכתב עליו חתמו כלל רבני הציבור הספרדי בארה"ק מכל העדות והחוגים ומנהיגי עולם התשובה קוראים הרבנים לציבור הספרדי "להמשיך ולהתאחד תחת הנהגת מועצת חכמי התורה בנשיאות מרן ראש הישיבה חכם שלום הכהן שליט"א אשר המה ממשיכים את דרכו של מרן רבנו עובדיה יוסף זצוק"ל בהנהגת הדור" עוד הוסיפו הרבנים: "ואנו סומכים דעתנו על חבריה ועל העומד בראשה, אשר הם יורו את הדרך אשר ילכו בה ואת המעשה אשר יעשון בכל ענייני ההנהגה הציבורית על פי דרכו ומורשתו של מרן".

רבנים וראשי ישיבות וכוללים מכל שדרות הציבור ביקשו אף הם להצטרף למכתב ובעז"ה יצאו מכתבים נוספים בחתימת רבני הקהילות די בכל אתר ואתר לאורם נלך.

רבניה ומנהיגיה הרוחניים של היהדות הספרדית מכל העדות והחוגים, יצאו בקריאה קדושה לציבור הספרדי להמשיך להתאחד ולהתלכד תחת הנהגתם של מרנן ורבנן מועצת חכמי התורה. במכתב מיוחד עליו חתמו בכירי הרבנים הספרדיים בארה"ק קראו הרבנים לציבור יראי ה' ללכת אך ורק לאורם של מועצת החכמים בנשיאות הגר"ש כהן.

בפתח קריאת הקודש המיוחדת נכתב, "הננו בזה בקריאה קדושה אל כלל אחינו הספרדים בני עדות המזרח ה' עליהם יחיו ההולכים לאורם של גדולי ומאורי התורה להמשיך ולהתאחד תחת הנהגת מועצת חכמי התורה בנשיאות חכם שלום הכהן אשר המה ממשיכים את דרכו של מרן זצוק"ל בהנהגת הדור".

ערוץ הכנסת: הרחוב החרדי מפולג: דרעי או ישי?

[alooma ref="baf0082dc1227154324e95ab59767e10.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

עוד הוסיפו הרבנים בקריאה הקדושה וכתבו, "והננו מגלים דעתנו דעת תורה כי יש לילך אך ורק לאורה של מועצת חכמי התורה, ואנו סומכים דעתנו על חבריה ועל העומד בראשה, אשר הם יורו את הדרך אשר ילכו בה ואת המעשה אשר יעשון בכל ענייני ההנהגה הציבורית על פי דרכו ומורשתו של מרן, אשר סמך אף הוא את ידיו עליהם ונועץ בהם עשרות בשנים בעניינים אלה ולא זזה ידם מתחת ידו. ושומע לנו ישכון בטח".

בש"ס מבטיחים כי  בימים הקרובים יתפרסמו מכתבים נוספים בחתימת הרבנים הנוספים אשר יצטרפו לרוח המכתב הנוכחי המביע תמיכה בתנועת ש"ס ובמועצת החכמים.

קריאה קדושה

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כל אחד יעשה מה שהוא רוצה הקבה נימצא עם כולנו לא רק עם הרבנים בה!!!!!! ממש מניפולציה

    אופירה |
    הגב
  2. גם אצל המרגלים היו 10 מרגלים שהיו הרוב אך המיעוט שהיה 2 היה הצודק

    מני |
    הגב