הקרב מתחמם: המתמודד הרב מנשה מלכה נפגש עם כ"ק מרן האדמו"ר מגור (וידאו)

הבחירות לרבנות העיר ירושלים נמשך, ואחד הרבנים שכבר הצטרפו למירוץ, הוא הרה"ג ר' מנשה מלכה שליט"א, ראב"ד לממונות ורב מלילות מועצה איזורית שדות נגב. כל הפרטים, וגם על פגישתו עם כ"ק מרן האדמו"ר מגור.

הבחירות לרבנות העיר ירושלים נמשך, ואחד הרבנים שכבר הצטרפו למירוץ, הוא הגאון הרב מנשה מלכה שליט"א, ראב"ד לממונות ורב מלילות מועצה איזורית שדות נגב.

הרב מלכה מכהן כ-30 שנה ברבנות עם ניסיון רב בתחומי הכשרות, נישואין, ואף הקים מזה כ 15 שנה בית דין לענייני ממונות שבו הוא יושב ומיישב סכסוכים, ונעזרים בו לרוב אנשי עסקים, ראשי מועצות, שמוקירים ומעריכים את דמותו ופועלו.

בעבר נדרש הרב מלכה לדון בסוגיות מורכבות ביותר של פסולי חיתון, ממזרים, עגונות וכדו' ואף ישב מספר פעמים עם רבה של ירושלים הרה"ג שלום משאש זצ"ל, בכדי לתת מענה הלכתי ומענה לבעיותיהם בדרכים יצירתיות ע"פ ההלכה.

כיום משמש הרב מלכה כרב מושב מלילות במועצה איזורית שדות נגב, ומכהן שם גם כראש כולל ואף מחזיק בית דין פעיל. מוערך מאוד בקרב אישי הציבור באיזור ושותף פעיל בתהליכים רבים.

הרב עובדיה יוסף עם מלכה מבנו

הרב מעורב בכל ענייני האיזור ובכלל האוכלוסיה אהדתו ואהבתו מהציבור הינה חוצה מגזרים ועדות ומידי יום עולים אליו רבים להיוועץ בעצתו ובתבונתו

יש לציין שהרב מלכה נפגש לפני שעה קלה עם האדמו"ר מגור, והאדמו"ר ברכו בחום לברכה והצלחה. תמיכת נציג גור בגוף הבוחר נבחנת ברצינות רבה בעניין פועלים נגדים מארה"ב הקשורים לרב מנשה מלכה ולאדמו"ר.

מנשה מלכה עם הרב שלום כהן

הרב מנשה מלכה עם מרן הגר"ע זצוק"ל

צפו: הרב מנשה מלכה עם הרב יששכר מאיר ראש ישיבת הנגב

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.