הקרב על הגיוס • תיעוד בלעדי: עשרות קציני צה"ל התקבלו בישיבת 'קול תורה' (וידאו)

הקרב על ההסברה החרדית • 80 קצינים בכירים מצה"ל התארחו באחת מישיבות הדגל של עולם התורה החרדי ליטאי – 'קול תורה' בירושלים • איש 'דגל התורה' יצחק רביץ ערך להם היכרות בלתי אמצעית עם עולם התורה. צפו

על רקע גלי ההסתה השוצפים את הרחוב הישראלי נגד לומדי התורה, קיימו היום (שלישי) קצינים בכירים בצה"ל סיור בישיבת 'קול תורה' הנחשבת לאחת מישיבות הדגל של הציבור הליטאי, וזאת, על מנת להכיר מקרוב יותר את הציבור החרדי ואת אורח חייו הייחודי.

במהלך הסיור הגיעו הקצינים בלוויית מ"מ ראש עיריית ביתר יצחק רביץ לבניין ישיבת 'קול תורה', את פניהם קיבל ראש ישיבת 'קול תורה' וחבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' הגאון רבי משה יהודה שלזינגר, שהעניק להם מברכותיו.

לאחר מכן נכנסו הקצינים להיכל בית המדרש שם התרשמו מקרוב כיצד נראה סדר לימוד בעולם הישיבות. לאחר מכן נכנסו לאחר מחדרי השיעורים בישיבה שם קיבל את פניהם הגאון רבי גבריאל יוסף לוי ראש ישיבת 'באר התורה' הסמוכה. הגר"ג העניק להם הסבר כללי על אורח החיים החרדי השונה ועל אופיה הייחודי של ישיבת 'קול תורה'.

לאחר מכן שוחחו ארוכות עם בחורי הישיבה, כאשר יוזם המפגש יצחק רבייץ ערך לקצינים סיור מקיף בישיבה תוך שהוא מסביר בפניהם את מעלת התורה ולומדיה. במהלך הסיור בישיבה שוחחו הקצינים עם מספר בחורי ישיבה ואף התרשמו מההשקפה הבלתי מתפשרת בנושאי הגיוס.

צפו בוידאו

[alooma ref="b74fdd80637b40ace55cd12079cc25d6.avi" src="1" autoplay="1" pid="0"]

IMG_0389

IMG_0390

IMG_0404

IMG_0405

IMG_0380

IMG_0381

IMG_0382

IMG_0383

IMG_0384

IMG_0385

IMG_0387

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רח"ל
  עבר על איסורים חמורים מפורשים.
  אסור לומר ד"ת כנגד פרועות ראש. שו"ע.
  אוי מי יחמול עליך???

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אין ראוי יותר מהראש ישיבה מלהעביר מסרים חשובים כאלו לאחינו החילונים…

  ולכל המעליזים שבו לכם ותמשיכו לקרוא הפלס .. שמסיט אתכם לכל דבר שזז פה בארץ ……………
  דיי לצימצום …. ולאטימות ………….. מי יעשה את זה אם לא ראשי ישיבות וגדולי הדור…
  וכן גם אם זה בתוך בנין הישיבה…..

  אתם מביאים חורבן על כל החרדים יראי השם …………

  תלמיד הגר"גי |
  הגב
 3. מופע תועבה ……מעולם לא באו נשים לתוך היכלי הישיבות ……….. ובימים של גזירת הגיוס ,ראוי להרחיק אף קצינים כדי שלא יאמרו לצנן את המלחמה באו!!!!

  מבני הישיבות על טהרת הקודש |
  הגב