הקרב על ההר: הליגה הערבית: ישראל נמצאת על ספו של קו אדום

המתיחות בירושלים: הליגה הערבית מזהירה הערב את ישראל כי היא נמצאת על ספו של קו אדום על רקע המהומות בירושלים וקוראת לקהילה הבין לאומית להפעיל לחץ על ישראל כדי להפסיק את "ההפרות" שהיא נוקטת.

 

המתיחות בירושלים: הליגה הערבית מזהירה הערב את  ישראל כי היא  נמצאת על ספו של קו אדום על רקע המהומות בירושלים וקוראת לקהילה הבין לאומית להפעיל לחץ על ישראל כדי להפסיק את "ההפרות" שהיא נוקטת.

את הדברים אמר בתום כינוס בקהיר,  סגן מזכיר הליגה הערבית, אחמד בן חילי כי נגיעה כלשונו בירושלים, תוביל לתוצאות מרחיקות לכת.

במקביל, בכיר השב"כ לשעבר, מנחם לנדאו, שמכהן כיום כחבר ועד בקרן למורשת הכותל, טוען כי ישראל "הפסידה בקרב" על הר הבית.

"אני תמיד אומר לחבריי שאם תיפתח מלחמת גוג ומגוג, זאת תהיה הסיבה. יש הרבה אנשים שמחממים את האווירה, הפלג הצפוני ופוליטיקאים, יש כאן קרקע נוחה לשלהוב הרוחות וגם אצלנו לא משקיעים מחשבה ולפעמים זה נראה כמו פרובוקציה", הוא מסביר בשיחה עם ערוץ 7.

לנדאו מזכיר כי אפילו את גשר המוגרבים ישראל לא מצליחה לבנות מבלי ליצור מהומות. "אני יושב היום בקרן למורשת הכותל ואתה דן שם על כל מיני דברים ואתה לא יכול לעשות שום דבר, אפילו לא את הגשר. כל העולם מעורב וזה היום בלאגן אחד גדול, לצערי הפסדנו את המלחמה הזאת באשמת ממשלת ישראל. היום זה כבר אבוד וצריכים לעשות חושבים איך מממשים את הזכויות שלנו על המקום בכמה שפחות פרובוקציות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.