הקרב על הוילה בלונדון: האשה שעזבה את העולם החרדי זכתה במשפט

האשה שעזבה את העולם החרדי זכתה בקרב המשפטי: בית המשפט בלונדון פסק לזכותה של ריקליס וקבע כי היא תזכה בבעלות על חלק הארי של הדירה

מרים קלירס, חרדית מבריטניה שעזבה את העולם החרדי, זכתה במשפט על הבית בצפון לונדון שנאמד בסך כ-1.4 מיליון ליש"ט. האשה זכתה בבית למרות טענותיו של הבעל במשפט כי היא רעתה בשדות זרים בעת שהיו נשואים, כך דווח בוינט.

על פי וינט, מרים עזבה את הבית ב-2012 כשהחליטה לעזוב את העולם החרדי, דבר שהביא לבקשת הגירושין, מרים הותירה אחריה את שלושת ילדיה שנשארו עם בעלה בבית בלונדון.

הוילה בלונדון (צילום: מתוך habaricloud.today)

מאז שעזבה את הבית לפני כשש שנים, מרים קלירס הטיחה רפש על העולם החרדי הסגור ואמרה כי "נשים בתוך הקהילות היהודיות האורתודוקסיות סובלות כאשר מנסות לרכוש השכלה בתוך הקהילה היהודית החרדית". למרות זאת, מרים קיבלה תואר מהאוניברסיטה הפתוחה בבריטניה.

כעת, קבע בית המשפט לזכותה של ריקליס וקבע כי היא תזכה בבעלות על חלק הארי של הדירה, וגם עותרת כעת להוציא את בעלה עם רעייתו החדשה. בתגובה, הבעל ערער על החלטת בית המשפט ואמר כי החלטת בית המשפט לא הוגנת בשל חלקו בדירה, השופט כינה את בקשתו המאוחרת של הבעל לגירושין "תחבולה צינית" ודחה את בקשתו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.