הקרב על הסגן ב-ים: איש השטח או איש העסקים

אברהם בצלאל חבר המועצה הצעיר והפעלתן מטעם ש"ס עשוי לשמש כסגן השני של סיעת שס בירושלים. בצלאל מכונה בירושלים "מקלב הספרדי", כעת דרעי יצטרך להכריע: איש השטח או איש העסקים

הולך ומסתמן: אברהם בצלאל חבר המועצה הצעיר והפעלתן מטעם ש"ס עשוי לשמש כסגן השני של סיעת שס בירושלים – כך נודע ל'אקטואליק'.

ל'אקטואליק' נודע כי על התפקיד הנכסף נאבקים שניים – הראשון: אברהם בצלאל, עסקן צעיר ונמרץ שטיפס במהירות במעלה הדרגות עד שנחת בכיכר ספרא, והשני: איש העסקים חבר המועצה חיים כהן, שלו ניסיון רב בעולם העסקים. דווקא משום כך פעילותו העסקית עומדת לו לרועץ, וזאת בשל טענות מצד עסקנים ופעילי שטח בעיר שמעדיפים את העסקן הנמרץ שצמח מהשטח על פני איש העסקים שטרוד בעסקיו מעבר לים.

גורמים בשס ירושלים מעריכים כי הולכים ומתרבים הסיכויים כי יו"ר שס אריה דרעי יחליט למנות את בצלאל לתפקיד סגן ראש העיר, וזאת בשל מחויבותו לציבור הבוחרים של שס שמעדיף את בצלאל, איש שמכיר את השטח השסי מלפני ולפנים, ואף פעל רבות ונצורות על פני המועמדים האחרים.

בצלאל מוגדר בקרב לא מעט ירושלמים כ"מקלב הספרדי", וזה בשל הקשר החם שהוא מטפח עם ציבור הבוחרים של שס בבירה. "מצביעי שס משוועים לדמות רעננה וטרייה שירים את קרנה של התנועה למען ציבור בני התורה ועמלי התורה", מסכם לנו אחד העסקנים בירושלים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. דרעי לא יעז לא למנות את חיים כהן הוא פוחד ממנו. והציבור? חחח הם שקופים

    מי מתחשב בהם בכלל?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב