הרב אלחנן פרץ יכריז בקרוב על התמודדותו

פרסום ראשון: הגאון הרב אלחנן פרץ שליט"א מרבני העיר בית שמש, יודיע בימים הקרובים על רצונו להתמודד לרבנות העיר. הרב זוכה לתמיכה עצומה מצד רבנים ועסקנים בעיר

הקרב על הרבנות בית שמש הולך ומתחמם: הגאון הרב אלחנן פרץ שליט"א מרבני העיר בית שמש יודיע בימים הקרובים על רצונו להתמודד לרבנות העיר. ההחלטה התקבלה לאחר שעסקנים מקומיים בעיר וראשי קהילת האברכים בעיר הודיעו על כוונתם להריץ את הרב אלחנן פרץ לרב העיר ולא לתמוך ברב אחר.

בכיר המעורה בנושא אומר ל'אקטאוליק' כי הרב פרץ קיבל מכתב תמיכה מצד ראשי ישיבות ורבנים גדולים שממליצים עליו כמעומד מתאים לרב העיר. נדמה כי הרב פרץ הוא המעומד המוביל לתפקיד רב העיר בשל התמיכה העצומה בו בקרב אברכים בעיר.

הרב אלחנן פרץ מראשי ישיבת רינת התורה בירושלים, ידוע כמו״ץ ורב קהילה של אברכים ספרדים בבית שמש, אשדוד, וירושלים, מודיעין עילית, ונתניה.

לפני כמה חודשים הוא פתח בית הוראה שם הוא מקבל פניות בנושאי הלכה. הרב יוצא מידי יום לערים החרדיות ומוסר שיעורים רבים בענייני הלכה.

הגאון הרב אלחנן פרץ עומד בראש בתי הוראה, אשר עובדים בערבי צומות במשך שעות רצופות לתת מענה לשאלות המתעוררות בנושאי הצום.

הגאון הרב אלחנן פרץ נחשב לאחד מגדולי תלמידי הגאון הגדול הרב חיים פנחס שיינברג זצ"ל ראש ישיבת "תורה אור", אשר היה יחיד בדורו פוסק הלכה וראש ישיבה.

בנוסף, הרב פרץ עומד בראש קבוצת האברכים אשר מתאפיינת בידע רחב מאוד בכל נושא הלכתי ולמדני.

בחודשים האחרונים החלו עסקנים להריץ את הרב פרץ לרבנות העיר בית שמש, כאמור, בימים הקרובים יודיע הרב פרץ באופן רשמי על כוונתו להתמודד לרבנות העיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.