הקרב על מודיעין עילית: האופוזיציה של גוטרמן מתכננת לכבוש את ראשות העיר – פרסום ראשון

הקרב על ראשות עיריית מודיעין עילית: מערכת הבחירות לעירייה מנומנמת ושקטה למידי, ולא בכדי. ראש העיר יעקב גוטרמן מכהן מזה כ-13 שנים כראש עיר עם ותק וניסיון שצבר – הוא מנהיג את העיר ביד רמה, ונדמה היה שאיש לא יעצור אותו בדרך לכיבוש ראשות עיריית מודיעין עילית בפעם הרביעית.

אולם, בחודש האחרון עולים ובאים בשערי הבית בחזון איש 5 עסקנים שונים שמתכננים להביא לרעידת אדמה בעיר הליטאית אשר לא ידעה מאז היווסדה: בחירות.

במסדרונות העירייה נשמעים דיבורים על כך שמנחם שפירא כחבר מועצה יחליף את גוטרמן, הספקולציות: גוטרמן יכהן כסגנו של זייברט בעיריית בני ברק ולאחר חמש שנים  יכבוש בסערה את ראשות העיר.

השמועות והליחשושים הפכו לדיבורים, וגורמים יודעי דבר, טוענים כי מתנגדיו של גוטרמן עושים כל שביכולתם להביא להדחתו של גוטרמן מכס ראשות העיר: ולפיכך החלו להעלות את האופציה כי גוטרמן ישלח לגלות בעיריית בני ברק.

בימים הקרובים הפור יפול על אחד המעומדים: עד' י"ב תשרי ניתן להגיש את הרשימות, עד ח' תשרי ניתן לעדכן במשרד הפנים את הת"ז ומעבר דירה.

השניים שלוטשים עיניים לעבר כס ראש העיר: סגן ראש העיר יעקב ולנשטיין וחבר המועצה מנחם שפירא, האחרון זוכה לכיסי התנגדות נרחבים בפלג הירושלמי שהודיעו כי במידה ושפירא ירוץ לראשות העיר הם יעשו הכל  לסכל את בחירתו.

לעומת זאת, ולנשטיין מקובל על אנשי הבית בחזון איש 5 והן על שערי חסד ששם כיתת את רגליו בחודשים האחרונים.

אותם גורמים מדגישים באוזנינו, כי שום דבר לא סגור עד הרגע האחרון, ובפוליטיקה במודיעין עילית, איש אפשר לדעת שום דבר עד לשעת סגירת הרשימות.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מנחם שפירא ,רוצים בך, תלחםםםםםםםםםםםםםםםם

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב