נחמן ניימן ל'אקטואליק': "רק באחדות יהיה לנו כוח"

לאחר שראש העיר יעקב גוטרמן הבטיח כהונה נוספת בתפקיד, בשלומי אמונים החליטו להרים ראש ולדרוש את תפקיד סגן ראש העיר

הקרב על הסגנות במודיעין עילית הולך ומתחמם: לאחר שראש העיר יעקב גוטרמן הבטיח כהונה נוספת בתפקיד, בשלומי אמונים החליטו להרים ראש ולקבל את תפקיד סגן ראש העיר.

באגודת ישראל ידרשו ככל הנראה את תפקיד סגן ראש העיר, ומי שימשיך קדנציה נוספת הוא הסגן הקיים ללא שכר – טובייה פריינד, אלא שבשלומי אמונים לא מרימים ידיים והודיעו על כך שהם מתכוונים להיאבק על הג'וב היוקרתי. "אגודת ישראל תחליט", אומר ל'אקטואליק' חבר המועצה נחמן ניימן (שלומי אמונים),"אני לא יכול להחליט, אך אני מעוניין בתפקיד על מנת לשרת את תושבי העיר"..

ניימן מוסיף כי "שלומי אמונים לא הולכת להתכתש עם אגודת ישראל על התפקיד."רק באחדות יהיה לנו כוח", הוא מבהיר. " אנחנו לא נריב בתוך אגודה, אנחנו נשב ונבדוק כיצד מלבנים את הסוגייה".
בקדנציה הקודמת התחולל קרב איתנים על הג'וב הנכסף בין חברי המועצה מדגל ואגודת ישראל. מדגל ביקשו את התפקיד: יעקב ולנשטיין ומרדכי גולדברג, מנגד ניצב טוביה פריינד ששימש כיועצו של גוטרמן בקדנציה החולפת. אלא שהתקרית בין ליצמן לבין דגל בפרשת ליאון העיבו על היחסים, וגוטרמן קיבל מסרים ברורים מדגל התורה כי אין למנות את פריינד. לבסוף, לאחר החלטת בית הדין הגיעו הצדדים לפשרה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.