הקרחת ו"הבעיה הנפשית": הרופא של טראמפ חושף את מצבו הרפואי

הרופא של הבית הלבן ד"ר רוני ג'קסון, פרסם הערב (שלישי) כי מצבו הרפואי של הנשיא טראמפ מעולה, כן חשף שורה של פרטים המעידים על מצבו הרפואי המשופר של הנשיא

הרופא של הבית הלבן ד"ר רוני ג'קסון, פרסם הערב כי מצבו הרפואי של הנשיא טראמפ מעולה, כן סיפר כי "הוא ישן בין ארבע לחמש שעות".

במהלך תדרוך לעיתונאים רופאו הוסיף כי "הגנים שלו מעולים", אך המליץ לנשיא להוריד 4-6 ק"ג משלו באמצעות תפריט דל שומן, שיפחית את רמת הכולסטרול שנרשמה בדמו.

רופא  הבית הלבן סיפר בתדרוך בבית הלבן כי בתום הבדיקות הרפואיות השנתיות שביצע הנשיא טראמפ – מצבו טוב מאוד. כן  ציין כי טרמאפ מתנשא לגובה של 1.88 מטרים, והוא שוקל  108 ק"ג, ולחץ הדם שלו תקין, אך גבוה ביחס לבני גילו.

בשל השמועות שהתפרסמו בספר "אש וזעם", אודות מצבו של הנשיא שבעיני לא מעט אנשים נחשב כ"לא כשיר", ד"ר ג'קסון  הפריך את חורשת השמועות על תפקודו הנפשי – וסיפר כי בבדיקה קוגנטיבית הוא השיג בה תוצאה טובה במיוחד וכי אין  גם סימנים של אלצהיימר כפי שהיה אמור להיות במידה ואכן הוא היה לוקה בבעיה נפשית.

עוד חשף הרופא כי טראמפ נוטל תרופה נגד התקרחות, ואמר כי לנשיא יש הרבה אנרגיה ומוטיבציה. "לסיכום, מצבו הבריאות הכללי של הנשיא מעולה והוא ממשיך ליהנות מהיתרונות המשמעותיים של הימנעות מטבק ואלכוהול", סיכם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.