הקריירה והנישואים: הכירו את מאיר גרין

מאיר גרין הוא זמר צעיר, ופורץ דרך במובן מסויים. הוא קולם של הצעירים החרדים "המודרנים". הוא מתלבש בדרך מסוימת, מעלה תמונות מסוג מסוים שלו ושל אשתו לאינסטגרם, לא מוטרד בכלל מ'מה יאמרו' אלא רק מהשאיפות שלו לקריירה רחוקת טווח. ראיון

הזמר והדוגמן החרדי מאיר גרין, רק בן 22 וכבר הספיק לכבוש את הלבבות. גרין החל את הקריירה לפני כ-4 שנים, אך התפרסם במיוחד כשהפציע לעולם עם החידוש החסידי לשיר "גולדן בוי" – במסגרת "הכוכב הבא לאירוויזיון 2016", ומאז הכל היסטוריה.

הזמר הצעיר התחתן לפני כחודשיים בשעה טובה ומוצלחת עם בחירת ליבו, מרים רסקין. השניים מעלים תמונות רבות לדף הפייסבוק והאינסטגרם, לפעמים – יש לציין – גם כאלה שקצת נועזות. רגע לפני שהוא כובש את יד אליהו, 'אקטואליק' שוחח עם הזמר הצעיר שעוד תשמעו עליו.

כיצד התחילה הקריירה?

הקריירה שלי התחילה לפני 4 שנים כשהייתי מדריך לנוער בסיכון והחלטתי שהגיע הזמן לצאת עם החלום שאני שומר בחיקי עוד מהיותי ילד קטן וזה לעשות מוסיקה.

מי דחף אותך למוזיקה?

התשובה לזה היתה ונשארה – אני!  יש לי הרבה תמיכה – ההורים, המשפחה, החברים וגם אשתי כולם תומכים ועוזרים ומעודדים. אבל אף אחד מעולם לא דחף אותי לשם.. ברגע שאני קיבלתי את ההחלטה, תמכו ועודדו אותי לאורך כל הדרך.

מה השיר האהוב עליך

זו שאלה מעניינת, כי בכל תקופה זה משתנה. כיום השיר האהוב עליי זה שיר שכתבתי והלחנתי והוא אמור לצאת (אולי) כסינגל הבא.

מי הזמר הנערץ עליך?

אין לי הערצה לזמר אלא לאופיו, ופה אני חושב שיש שניים שהאופי שלהם כל כך נגע בי ברמה האישית והם חנן בן-ארי שהוא חבר טוב ויונתן רזאל המחונן. אנשים שנוגעים בתהילה ונשארים אמיתיים ועם רגליים על הקרקע לאורך כל הדרך.

מי מקור ההשראה שלך?

ההשראה שלי נובעת מכל דבר שסובב אותי – אם זה קושי, חתונה שחוויתי, חיי נישואין, לפני כן מהנוער שאיתו עבדתי. אני שואב השראה מכל מה שקורה סביבי, רע או טוב, ואני בטוח שאפשר לשמוע את זה בשירים שלי.

כיצד הכרת את אשתך? וקצת על החיים בשנה הראשונה לצד העבודה.

את אשתי הכרתי דרך חבר מאוד טוב שאחיו הגדול נשוי לאחותה הגדולה. אני לא חושב שעוד ממש נחתתי ואני עוד לא בטוח מה יקרה מחר… בינתיים אני זוכה לעבוד ולהתפרנס ממה שאני הכי אוהב בעולם. וזה כל כך לא מובן מאליו. מודה על כל יום.

מה אתה אומר על הקיצוניות שפשתה בחלק מהמגזר החרדי?

רוב החרדים ליברלים, אנחנו לא חייזרים, אנחנו פתוחים לעולם.

מה יש לך להגיד היום על ההופעה שלך ב'כוכב הבא'?

פחדתי שאני אהיה גימיק, ומסתבר שצדקתי.

"מודה על כל יום" – עם רעייתו

מה הדבר האהוב עליך?

שבת. מקור הברכה. אחרי שבוע של עבודה זה הדבר הכי מושלם שיכולנו לקבל כיהודים.

פדיחה שקרתה?

יש עשרות… אני פדחן נוראי. לדעתי החלק שאמור למנוע את זה, לא קיים אצלי. כמו כן החלק של הזיכרון שלי לא בעננים, אז תתאר לעצמך כמה אנשים אני פוגש שאני אמור להכיר כי אתמול דיברנו שעה. אבל אין לי מושג מי עומד מולי…

רגע מרגש?

עד כה הדבר הכי מרגש שקרה לי בחיים זו החופה שלי. אני חושב שלרגעים התהלכתי שם מעל לקרקע. ולכן אפילו שמלכתחילה לא חשבתי להופיע בחופות, החלטתי שאני פותח את האפשרות הזו. כי זה כל כך בוער בי להיות, להתרגש, להיזכר ולהופיע לחתנים וכלות ברגע המדהים והמאוד הזה.

רגע שסיפק אותך רוחנית?

כשהייתי צעיר בישיבה. הייתה איזושהי סוגיה שהראש שלי מאן מלהבין, זה היה בזמן שיעור, כולם כבר קלטו אבל אני לא הייתי במצב של קליטה, אז שאלתי שוב… ושוב… ושוב… לדעתי ביקשתי מהמגיד שיעור שיחזור על זה 5 פעמים עד שקלטתי. הרגשתי כל כך טוב עם עצמי שהתעקשתי והצלחתי.

רגע רוחני – מאיר גרין בכותל

מה השאיפה שלך לעתיד?

השאיפות שלי הן ללא גבול. אני לא רואה ולא מתכוון לראות אף מכשול בעיניים. יש לי מטרות ברורות לאן אני לוקח את הקריירה שלי ואני בטוח שאני אגיע לשם. אני עובד קשה וחדור מטרה וברור לי שאם מתעקשים ולא מוותרים יש תוצאות, אני מאמין בזה באמת.

אז נתראה בהיכל נוקיה?!

תזכיר לי שאני חייב לך כרטיס?…

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.