אפקט הקלטת? ש"ס מקבלת 5 מנדטים ישי עובר את אחוז החסימה

אפקט הקרע בציבור הספרדי אחרי התפטרות יו"ר ש"ס אירה דרעי, מותיר את ש"ס עם חמישה מנדטים. אלי ישי עובר אחוז החסימה וזוכה לארבעה מנדטים. "העבודה" היא המפלגה הגדולה.

הרשימה המשותפת של הרצוג ולבני זוכה ל-23 מנדטים, כשאחריה הליכוד עם 21 מנדטים – כך לפי סקר שפורסם הערב (רביעי) בערוץ 10. הבית היהודי עם 17 מנדטים. על רקע פרשת החשדות לשחיתות, מאבדת ישראל ביתנו שני מנדטים וזוכה עתה ב-7 בלבד. "כולנו" של כחלון עם 10 ויש עתיד של לפיד עם 9. ש"ס זוכה ב-5, בעוד מפלגתו של ישי עם 4.

 

סקר ערוץ 10 נערך לאחר פרסום הקלטת בה נשמע מרן הרב עובדיה יוסף מדבר בגנותו של יו"ר ש"ס אריה דרעי ובזכותו של ח"כ אלי ישי. מפלגתו החדשה של ישי, "יחד", מקבלת ארבעה מנדטים.

 

על פי הסקר, הרשימה המאוחדת של העבודה והתנועה זוכה ב-23 מנדטים, לעומת 21 מנדטים להם זוכה הליכוד. במקום השלישי נמצאת עדיין הבית היהודי של בנט עם 17 מנדטים, כשמיד לאחר מכן המפלגות הערביות עם 11 מושבים בכנסת.

 

"כולנו" של משה כחלון זוכה ל-10 מנדטים בלבד, יש עתיד של יאיר לפיד, מקבלת 9 מנדטים. ישראל ביתנו שאחרי התפוצצות פרשת השחיתות מגיעה ל-7 מנדטים, בדומה ליהדות התורה. מרצ שומרת על כוחה מהכנסת היוצאת עם שישה מנדטים, כשאחריה ש"ס עם חמישה ו"העם איתנו" של ישי עם ארבעה.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כל המשפחה שלנו נצביע רק לאלי ישי הישר והנאמן- לך בכוחך זה, העם אתך ללא ספק.

  איציק |
  הגב
 2. אלי, כללללללל העם איתך-אנו יודעים את האמת

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. כל הספינים ודמעות התנין של דרעי לא יעזור, הרב אלי עם הענווה והכבוד לחכמים עובר את ה6 רישומו לפניכם.

  נחמן |
  הגב
 4. אנשים עדיין בהלם וברגש מהקלטת, אחרי שיעבור הרגש יעבוד השכל, אנשים יפנימו את הדברים, ונראה שיש תנודה גדולה יותר משס לכיוון אלי ישי.

  תלמיד מרן |
  הגב
 5. לא היה לזה תקדים, שמפלגה שהכריזה על עצמה רק לפני שבוע וחצי, כבר זוכה ל-4 מנדטים בסקרים.

  לדוגמא, כחלון כבר עובד על מפלגתו שנה. וכן בזמנו יש עתיד, הריץ הרבה זמן לפני הבחירות את מפלגתו.

  מרן עוזר לישי משמיים.

  ה' עוזר "להולכים בתמים"

  תלמיד ישיבת פורת יוסף |
  הגב