הקשר הרוסי: הבן והחתן של טראמפ מסובכים

הפגישה החשאית עם הרוסים: בנו של דונלד טראמפ  שכר הלילה (שני) עורך דין שייצג אותו מול הטענות על המעורבות הרוסית בבחירות

בצל הדיווחים על הסתבכותו בפרשת החקירה אודות המעורבות הרוסית בבחירות בארה"ב, בנו של דונלד טראמפ  שכר הלילה (שני) עורך דין שייצג אותו.

גורמים במפלגה הרפובליקנית הביעו דאגה מהדיווחים על פגישתו של טראמפ הבן עם מקורב לקרמלין במהלך קמפיין הבחירות. על פי אותם דיווחים, מקורב לקרמלין הציע לבנו של טראמפ מידע רגיש על הילרי קלינטון.

מלשכתו של טראמפ הבן נמסר: כי הוא שכר את עורך הדיו הניו-יורקי אלן פוטרפאס המתמחה בפלילים. "אני מצפה לסייע לטראמפ הבן, ולמען האמת אין דבר בכל ה'באז' התקשורתי סביב הפגישה ביוני 2016, כך יוכח לבסוף", אמר פוטרפאס.

עם זאת, דוברת הבית הלבן הדגישה כי היא לא רואה פסול בפגישה עם וסלניטקיה. "דונלד הבן ווסלניטקיה ערכו פגישה קצרה מאוד, שאחריה לא היה כל המשך התקשרות".

בקמפיין הבחירות של אביו, בחודש יוני 2016, נפגש טראמפ הבן במגדלי טראמפ בניו-יורק עם עורכת דין רוסייה המקורבת לקרמלין, לאחר שהובטח לו כי יקבל מידע שיפגע בהילרי קלינטון. על פי הדיווח בניו יורק טיימס, גם חתנו היהודי של טראמפ, ג'ראד קושנר ומנהל הקמפיין דאז פול מנפורט, נכחו בפגישה- דבר שעשוי לסבך אף אותם בפרשה.

על פי ה"ניו יורק טיימס". זו הפגישה הראשונה שהתקיימה בין חברים במטה טראמפ,לבין גורמים רוסיים

כזכור, התובע המיוחד רוברט מולר, חוקר את הקשר הרוסי בבחירות בארה"ב לאחר שטראמפ עצמו פיטר את גיימס קומי שהחל לבחוש אודות החקירה – מה שהעצים את סקרנות התקשורת שלא מפסיקה לסקר את הפרשה שעשויה אולי להביא לסיום הקריירה של הנשיא טראמפ בבית הלבן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.