הקש ששבר את ברכה: "הסמסים יובילו לכך שישעו אותי" (וידאו)

מה הביא את ניצב ברכה לשים קץ לחיו? מקורביו מספרים כי הוא היה מודאג כי תפקידו נמצא בסכנה בשל בדיקת מחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) בעניינו -ברכה הביע בפני חבריו חשש שכלפי הציבור הוא יוצג כאדם מושחת, "כמי שנזרק בגלל מעשה שחיתות".

הלם במשטרה בעקבות התאבדותו של ראש היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) תת-ניצב אפרים ברכה, ששם הבוקר (ראשון) קץ לחייו.

על פי הדיווח באתר 'וואלה', ברכה היה מודאג כי תפקידו נמצא בסכנה בשל בדיקת מחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) בעניינו

מקורביו מספרים היום לוואלה על הדברים סיפר להם ברכה. "יותר משנתיים מנסים להציג אותי כאדם מושחת, כמי שקיבל שוחד מהרב פינטו, דבר שלא היה. כולם יודעים שלא קיבלתי שקל מהרב פינטו. שלא פשעתי", אמר ברכה לאחד מחבריו בשבוע שעבר, "אבל עכשיו החקירה הזו… הסמסים צפויים להוביל לכך שישעו אותי מהפיקוד על היחידה".

החבל סביב ברכה המשיך להתהדק, בשבוע שעבר פורסם בכלי התקשורת כי מח"ש בודקים עדויות נגד תנ"צ ברכה. יואב יצחק פרסם  באתר News1 כי עיתונאי "מעריב" אבירם זינו מסר למח"ש התכתבות שלו עם תנ"צ ברכה, שבה מסר לו לכאורה מידע על פרשת מעונות ראש הממשלה וחקירה פלילית נגד שרה נתניהו, הסיפור התברר כלא נכון.

ברכה הביע בפני חבריו חשש שכלפי הציבור הוא יוצג כאדם מושחת, "כמי שנזרק בגלל מעשה שחיתות". החבר ניסה להרגיע את ברכה ואמר לו: "ברכה, אתה קצין בכיר. מותר לך לדבר עם תקשורת. אתה מפקד יחידה ארצית. אין בזה פסול, אתה לא צריך לחשוש מזה. לא עשית דבר שהוא לא חוקי".

בוואלה ציטטו את דברי ברכה שאמר לפני שבוע "הרב פינטו לא ירגע עד שיראה אותי בקבר"

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.