הראיון המצמרר של וינרוט: "אני מתפלל לה' שיתן לי עוד יום ועוד יום"

פרקליטם החרדי של בני הזוג נתניהו, עו"ד יעקב וינרוט העניק ראיון לחדשות 2 בו התייחס לכתב האישום נגד שרה נתניהו, ועל מצבו הרפואי. צפו

פרקליטם החרדי של בני הזוג נתניהו, עו"ד יעקב וינרוט העניק ראיון לחדשות 2 בו התייחס לכתב האישום נגד שרה נתניהו. "יש לנו תשובות על גבי תשובות, גם עקרוניות, גם עובדתיות", טען וינרוט.

"לא נלך לעסקת טיעון – נילחם", הוסיף עורך הדין. "אם אלוקים יתן לי חיים אחרי השימוע נראה מה ידעתם". הוא  המשיך והטיח לעברו של דני קושמרו, "אתה מערב חוק ומתנות, אתם לא מודעים לפרטים, השפה שלך עיתונאי,ת שלי משפטית".

לסיום, נשאל לשלומו הרפואי, "אני מתפלל לרבונו של עולם שיתן לי עוד יום ועוד יום, אני מאמין בעולם מושגח, במצוות רופאי אני ממשיך לעבוד".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אל נא רפא נא לו

  רְפָאֵנוּ יְהֹוָה וְנֵרָפֵא, הוֹשִׁיעֵנוּ וְנִוָּשֵׁעָה, כִּי תְהִלָּתֵנוּ אָתָּה, וְהַעֲלֵה אֲרוּכָה וּמַרְפֵּא לְכָל תַּחֲלוּאֵינוּ וּלְכָל מַכְאוֹבֵינוּ וּלְכָל מַכּוֹתֵינוּ .
  יהי רצון מלפניך ה' אלהינו ואלהי אבותינו שתשלח רפואה שלמה ליעקב ויינרוט, רפואה שלמה, רפואת הנפש ורפואת הגוף, כדי שיהיה חזק בבריאות הגוף והנשמה לקיים תורתך הקדושה, בתוך כל שאר חולי עמך ישראל ברחמים, כִּי אֵל רוֹפֵא רַחֲמָן וְנֶאֱמָן אָתָּה.
  בָּרוּךְ אַתָּה יֹהֹוֹהֹ רוֹפֵא חוֹלֵי עַמּוֹ יִשְׂרָאֵל.

  חיפאי |
  הגב
 2. ראיון מאלף. אצילות נפש מיוחדת לעו"ד וינרוט.

  גם לעו"ד הירא שמים וגם לפרקליטות החולת נפש.

  רפואה שלמה |
  הגב
  • רפואה שלימה

   רפואה שלימה .פרקליט שנון מבריק ותלמיד חכם

   נתנאל |
   הגב