הראיון שמסעיר את ש"ס: "גואטה מבייש את בני התורה"

בראיון לגלי צה"ל חשף גואטה שהלך לחתונה של בן משפחתו שנערכה שלא כדת משה וישראל. עסקנים בכירים מש"ס ששמעו את הראיון התפלצו למשמע הדברים המקוממים

ח״כ יגאל גואטה מש"ס עלה השבוע לראיון בגלי צה"ל אצל רזי ברקאי ורינה מצליח, יחד עם בתו שהוציאה שיר חדש לאחרונה, וסיפר על הפתיחות והסובלנות שלו כלפי האחר והשונה – מה שעורר סערה בקרב פעילי התנועה.

לקראת סוף הראיון גילה לשדרנים ההמומים על כך שהשתתף בחתונה שלא נערכה כדת וכדין משה וישראל, 'קחו סקופ", פתח גואטה, והמשיך: "תחזיקו חזק! לפני כשנתיים התקשרה אלי אחותי מקיבוץ גינוסר. והיא אמרה לי "יגאל, אני רוצה לשמח אותך", הבן שלי עומד להתחתן בעוד חודשיים. אמרתי לה "ואוו", ושמחתי מאוד.

"כשהאחיין דיבר איתי הוא אומר לי, דוד אני רוצה לבקש ממך בקשה. אמרתי לו "בשמחה". ואז הוא אומר לי 'אני רוצה שתקדש אותי בחופה'. אמרתי לו שאני לא מבין בזה אבל יש אנשים שמקצוענים בזה ויש להם קול נעים. ואז הוא אמר לי יש לי עוד משהו לספר לך – אני מתחתן… עם גבר!! (רחמנא ליצלן). אמרתי לו: "אתה יודע מה?", עכשיו אני יותר לא מבין בזה. אבל אני רוצה לספר לכם כך', פנה לשדרנים גואטה, 'הלכנו כולנו לחתונה, אני אשתי וכל הילדים שלי, אפילו שבדרך כלל אני לא אומר לילדים שלי לאן ללכת, הפעם אמרתי לכולם לבוא, והלכנו ושימחנו אותם. "באירוע הזה אמרתי השתתפות חובה!", תיאר גואטה לצד שאמר כי הדגיש לילדים שזה אסור מבחינת הלכה.

עסקנים בכירים מש"ס ששמעו את הראיון התפלצו למשמע הדברים ונעו על מקומם בחוסר נוחות. אחד העסקנים תהה באוזנינו: "איך נציג מש"ס מפלגה שרוצה לייצג את בני התורה, מתבטא בצורה שכזאת?", שאל."ללכת לאירוע כזה?", תהה אותו בכיר בש"ס, והקשה: "זו דוגמא של בני תורה? להביא את המשפחה לכזה מקום? הוא מבייש אותנו", תקף אותו בכיר.

עסקן נוסף מוסיף כי "אם כבר נכשלת והלכת, למה צריכים לספר את זה ברדיו? אלפים שומעים את השידור ואומרים: הנה, אפילו נציג חרדי מאשר דברים כאלה, ומצטטים שוב את דבריו, "באירוע הזה אמרתי השתתפות חובה"?!".

13 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גואטה ודרעי חשודים על מש"ז וייחוד ביחד.

  פלא שבני התורה סולדים ממפלגת שס

  נגעלתי |
  הגב
 2. תומכי שס צבועים רשעים

  בדרום תל אביב הכושים לקחו בית כנסת והפכו אותו למכולת תגידו חלאות הכן אתם דממה שום קול הא יא מגעילים מכוערים שכמותכם בית כנסת למכולת ואתם בתקופת סילחות משחקים אותה צדקים מבאישים את שמו של איש מי אתם בכלל מניין יש לכם את הזכות לדבר בכלל סתמו את הפה חלאות

  שמעון הצדיק |
  הגב
 3. טמא מטונף

  גואטה הוא איש מגושם מסריח גועל נפש, איך דרעי לקח אותו אני לא מבין, דרעי הוא אולי רשע (כמו שמרן אמר בסרט) אבל הוא בטוח לא טיפש, איך לקח מטומטם וחזיר כמו גואטה (באמת יש לו פרצוף של חזיר), מה שהוא סיפר ועשה זה הרבה יותר גרוע מחנופה לרשעים, אין ספק שהוא עצמו חתיכת הומו מטונף

  דני |
  הגב
 4. זהו? סערו הרוחות?

  האיש הזה משתף פעולה עם מאבדי העם. יש להטיל עליו חרם ושמתא. בני כמה הילדים, שהצטרפו אל אביהם המעוות? יש תורה, או, אין תורה? איך איננו מתבייש לספר שיש סוטים במשפחתו וגם להתנאות בצידוד בהם? מה לא עושים כדי למצוא חן בעיני חלאת המין האנושי?

  חנה אייזנמן |
  הגב
 5. נבואת הגר"ע יוסף מתממשת. "הוא עצמאי מדי" דעות שאינם מדעת תורה..

  באמת לא נורמאלי האיש.

  דניאל חסין |
  הגב
 6. דרעי הכסיל נהיה גם סנילי ולא קולט איך כל יום מתברר מי היא שס ובורחים ממנה עשרות כל יום

  ערוותה מתגלת מרן מרסק את שס ואת דרעי מלמעלה

  רוני |
  הגב
 7. דרעי הוא מאותו זן של גוואטה

  דרעי בוחר רק בקרימינלים.
  הוא עצמו טמא ומטמא.
  הוא עצמו עובר על כל התורה
  גוואטה יודע שדרעי לא יותר טוב ואף גרוע ,דרעי יפחד לצייץ פן יבולע לו מגוואטה.

  ישורון |
  הגב
 8. כמובן אם האחר שמו רבי אלי ישי זה לא לגיטימי אבל תועבה כמו דרקי וכמו החתן החרא זה

  זה לגיטימי מתקדם פרוגרסבי חיובי
  עפר לפיכם גואטא ודרקי הארורים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 9. מעוררי ריב מדון בעלי מחלוקת

  עד מתי? גורו לכם מיום הדין הקרוב

  אליהו |
  הגב
 10. שס

  אני לא מבין את החברים שמתקוממים תגידו לי איפה הייתם עד עכשיו לא ידעתם שכל הנציגות של שס בשקר יסודה הרב שך סתם בכה בסוף ימיו שנתן אישור להקים את שס אין לכם מושג ולא יהיה לכם בעבירות של כל העסקונה הזאת ומן השמיים ירחמו עלינו לסתום את הגולל על שס במהרה

  אבי |
  הגב
  • גם בלי הרב שך שס היתה כמה על אפכם וחמתכם של הקנאים

   אולי הרב שך נתן חיזוק ולאא יותר

   בני הפרנק |
   הגב