הראשון לציון הגר"ש עמאר "במד"א מפיצים אור לכל עם ישראל, בכל ימות השנה"

עובדי ומתנדבי מד"א חגגו את חג החנוכה בהדלקת נרות בבניין ההנהלה * את הנר הרביעי הדליק הראשון לציון, הגאון רבי שלמה עמאר שליט"א * הרב עמאר: "עובדי ומתנדבי מד"א מפיצים אור לכל עם ישראל בכל ימות השנה" * מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין: "חנוכה מוכיח את העמידה האיתנה לאורך כל הדורות"

מאות עובדי ומתנדבי מד״א, יחד עם סגל הפיקוד הבכיר של מד״א, ביניהם מנהלי המרחבים של מד״א מכל הארץ התכנסו להדלקה חגיגית של הנר הרביעי של חנוכה, בהשתתפות הראשון לציון הגאון רבי שלמה משה עמאר שליט"א, שהגיע במיוחד מירושלים כדי להשתתף בטקס המיוחד שהתקיים בבניין מטה מד"א בתל אביב.

בדברים שנשא הגר"ש עמאר הוא עמד על נס החנוכה והודה לעובדי ומתנדבי מד"א על עבודתם המסורה: "כל הקהל הקדוש הניצב פה, מקדש את שם השם מדי יום, ועושה נפשות לישראל. אתם, כוחות מד"א, נותנים מעצמכם כדי להציל נפשות ועל כך נאמר: "כל המציל נפש אחת מישראל, כאילו הציל עולם ומלואו". כמו הנרות בחנוכייה, אתם, עובדי ומתנדבי מד"א היקרים מרבים אור בעולם, ומקיימים את האור, מפיצים אור לבתים רבים בעם ישראל, לילות כימים, בחורף כבקיץ, בחגים כבשבתות, והכול במטרה להציל חיים בישראל. מי ייתן והקדוש ברוך הוא יאיר לכם אור פנימי גדול. אתם עושים דברים נפלאים, ומחזיקים בעץ החיים. בזכות מעשיכם, מי ייתן ותמיד תשכון בינינו אהבה, אחווה, שלום ורעות ונזכה כולנו לביאת המשיח".

אלי בין- מנכ"ל מד"א, הודה לרב עמאר על שכיבד את העובדים והמתנדבים בהשתתפותו ונשא אף הוא דברי ברכה: "הראשון לציון, כבוד הרב עמאר, אני נרגש מהגעתך למד"א. מי כמונו מעריכים את תרומתך הרבה לקירוב לבבות ועושה הכל על מנת לשמור על שלום באזור, בתוך ישראל ומחוצה לה. נר החנוכה מסמל את האור שדוחה את החושך ומוכיח את העמידה האיתנה של עם ישראל לאורך כל הדורות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.