הראשל"צ בא לחזק את השומרון (תמונות)

השבוע נערך מעמד חיזוק לרגל יום ההצלה של רב היישוב וראש ישיבת שבי שומרון, הגאון הרב יהושע מרדכי  שמידט שניצל מהתנקשות מחבלים ביום זה לפני 16 שנה.

כמידי שנה נוהג רב היישוב לחבר ספר נוסף בסדרת  הספרים שאותו הוא מוציא העסוק בשיטות ובסימנים לזכירת סוגיות התלמוד, מאות מתושבי היישוב שבי שומרון ומיישובים נוספים הגיעו להשתתף במעמד המיוחד יום ההצלה לראש הישיבה.

 

יחד עם השתתפותם של רבנים ואנשי ציבור, בניהם הראשון לציון והרב הראשי לישראל הרב יצחק יוסף, רב היישוב קריית ארבע הגר״ד  ליאור, כ"ק האדמו"ר אוסטרובה, הרב שניאור קץ ראש מוסדות נחלת ישראל, הרב דוד הלילביץ רב היישוב  ברוכין, הרב משאודס רב יישוב צופים, ועוד,

 

 

 

בשיחתו סיפר הגר"י יוסף על פגישותיו עם ראשי השלטון, נתניהו והשרים, הם לא יודעים מה זה התורה וכשהם באים אליו לביתו הם רואים את הספרייה הענקית, שיש בה אלפי ספרים כולם ספרי קודש, והם מתפעלים, כי זה לא אחד העם, ביאליק וכלהשטויות האלה. והרב פותח ומסביר להם והם רוצים לדעת, צריך להסביר להם מה זאת התורה שלנו.

 

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מצבה הקשה של דעשס לא מותיר ברירה אלא לנסות לקושש קולות מהתמימים והסרוגים הצדיקים, שמחבלי דעשס ימ"ש, כינו אותם בבחירות שהם "מסרוחניקים", "מזרחיסטים", ועוד שמות מצחינים שיצאו מבטנם הרקובה של מחבלי דעשס ימ"ש.

    שהמנדטים יורדים, כבר מותר ללכת אל מי שכינתם בשמות גנאי מרושעים?!
    מחבלי דעשס המזוהמים נכחדים אט אט מהעולם ומותירים אותו יותר נקי, כל שבוע מתפגר בבא ושך אחר אצלהם כן ירבו.

    מוחמד אבידן בוסו העצבני והגוסס |
    הגב